пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Поселенці (Imperial Settlers)

Поселенці (Imperial Settlers)

  • Виробник: Звезда
  • Код товару: Поселенцы (Imperial Settlers)
  • Бонусні бали: 39
  • Наявність: Немає в наявності
1290 грн.
Ціна в бонусних балах: 1290

Настільна гра Поселенці (Imperial Settlers) - захоплююча карткова військово-економічна євростратегії на розвиток своєї імперії. Поселенці - гра , в якій, гравець вибирає одну з чотирьох цивілізація (кожна зі своїми унікальними картами) і намагається привести свою імперію до процвітання, набравши більше переможних очок, ніж суперники. Щоб домогтися цього вам доведеться виробляти і обмінювати ресурси, відкривати нові землі, будувати будівлі, перемагати ворогів.

Автор гри - Ігнацій Тшевічек (Ignacy Trzewiczek)

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 220 карт, чотири планшета імепрій, поле для підрахунку очок, 24 монети, безліч жетонів (чотири жетона імперій, жетон раунду, жетон першого гравця, 18 жетонів руйнувань, 10 жетонів оборони, 6 жетонів множення, чотири жетона єгиптян ), 126 фішок товарів, а також правила гри російською мовою.

У чому суть гри?

Поселенці - динамічна і насичена карткова євростратегії для 2-4 гравців, в якій за п'ять раундів ви будете відбудовувати свою імперію (і заважати іншим розвивати їх імперії :), створюючи ефективні виробничі ланцюжки, щоб до кінця гри зібрати рясний урожай Переможних Очок.

Кожна з чотирьох цивілізацій (варвари, римляни, японці і єгиптяни) мають свої унікальні властивості і специфікою розвитку. Для першого разу рекомендується грати удвох, вибравши варварів і римлян.

У грі присутні особисті планшети гравців, різні жетони і фішки, але основа гри - карти. У кожної цивілізації своя унікальна колода карт, також є загальна колода, карти з якої доступні всім. Відразу варто відзначити - особисті імперські колоди складаються з більш сильних карт - як по ресурсам і можливостям, так і за кількістю ПО, які вони принесуть в кінці гри. Але і без карт із загальної колоди розвиватися не вийде - так що доведеться шукати баланс.

Планшет приносить базові ресурси твоєї країни, а також зручно оформляє ваше ігровий простір.

Як ми вже писали раніше, гра складається з п'яти раундів. Кожен раунд в свою чергу складається з чотирьох фаз - розвідка, виробництво, дії, очищення.

Право першого ходу передається по колу.

На початку гри кожен гравець бере по дві карти зі своєї імперської колоди і з загальною: ці чотири карти - ваша стартова рука, з якої ви вступаєте в гру.

1. Розвідка

У цій фазі гравці добирають в руку по одній карті з своєї імперської колоди і по дві карти із загальної.

2. Виробництво

Гравці збирають «урожай» вироблених вашої імперією ресурсів - базові ресурси планшета, ресурси вироблені вашими локаціями виробництва і ресурси від угод (в першому раунді ще нічого не збудувати, угод не укладено, так що задовольняємося лише базовими ресурсами планшета).

3. Дії гравців

Основна фаза в грі. У цій фазі гравці по черзі роблять по одному дії з п'яти можливих. Кількість дій в фазі не обмежена, але відбуваються вони тільки по одному за хід. Фаза триває до тих пір, поки всі гравці не скажуть пас. Якщо ви спасували, то в цій фазі вже дій вчиняти не зможете (навіть якщо дуже захочеться :) - це мінус, але після вашого пасу, вже і інші гравці не зможуть здійснювати дії щодо вас (нападати) - і це плюс:)

У цій фазі ви зможете будувати локації, викладаючи біля свого планшета картки з руки - для цього вам необхідно скинути якісь ресурси (вартість споруди) - це мінус, при цьому виробничі локації відразу ж починають працювати і відразу ж виробляють той чи інший ресурс - це плюс:)

Крім споруди локації, картки можуть бути розіграні ще двома способами - картку можна зруйнувати (це може бути як картка з вашої руки, так і вже побудована іншим гравцем локація) і отримати за це відразу багато ресурсів одноразово. Або ж з карткою можна укласти угоду - підкласти під свій планшет і кожен раунд отримувати якийсь ресурс потроху.

Також в цій фазі ви можете активувати побудовану раніше локацію з дією або обміняти двох робочих на одну картку (з імперської або загальної колоди) або на один ресурс.

4. Очищення

Всі невикористані ресурси йдуть в скидання.

Основне завдання гравця - оперуючи прийшли на руку картами, створювати виробничі ланцюжки, що приносять потрібні вам товари (ресурси або ПО). Будь-яку картку можна розіграти декількома способами - залежно від ваших цілей. Так що буде над чим подумати. При цьому в грі практично відсутня даунтайм, за рахунок того що гравці по черзі роблять кожну дію.

У грі хороший баланс взаємодії. З одного боку, у гравця є можливість нападати (руйнуючи локації інших гравців), намагаючись зруйнувати виробничі ланцюжки опонентів. З іншого боку, такий напад вимагає великих зусиль (зруйнувати свою локацію дешевше, ніж локацію суперника), атакований гравець отримує трохи ресурсів в якості компенсації, а крім того зруйновану локацію атакований гравець також зможе використовувати для побудови інших локацій. Так що не можна сказати, що напад б'є дуже вже сильно. Тому навіть якщо ви не любитель ігор з прямим конфліктом, Поселенці вас навряд чи відлякають цієї своєї складової.

При великій кількості різних варіантів розвитку, гра досить динамічна. Обмеження в п'ять раундів задає грі темп - не варто повільно розгойдуватися, потрібно скоріше запускати виробничі ланцюжки і збирати ПО:)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Поселенці - динамічна євро стратегія з рівнем складності вище середнього, але не надмірно складна. Цілком підійде і для гри з друзями і для сімейного формату.


Купити настільну гру Поселенці (Imperial Settlers) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри військово-економічна стратегія
Вік 12+
Кількість гравців 1-4
Тривалість гри 45-90
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Стратегические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),