пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Річок (Рок, Rok Cubes)

Річок (Рок, Rok Cubes)

  • Виробник: Gigamic
  • Код товару: Рек (Рок, Rok Cubes)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Боротьба за звання Майстра Рун починається! Невгамовне веселощі, азарт, жваве суперництво, непередбачені колізії чекають збирачів древнього скарбу. Хто ж найшвидший, спритний і уважний у вашій веселій і дружній компанії? Це допоможе з'ясувати оригінальна настільна гра Рёк (Рек, Rok) .

Заглянемо всередину?

Усередині коробки-куба заховані дуже приємні на дотик, ніби справжні, камені з зображенням скандинавських рун (49 шт.) В полотняному мішечку і правила гри.

У чому суть гри?

Отже, вам потрібно зібрати найбільший скарб, що складається з парних рун. Руни ці бувають трьох кольорів - білі, сірі та чорні. Є також Руна Долі, до якої немає пари, вона кладеться на початку гри в центрі столу. Кожен гравець, не дивлячись, витягує з мішечка один камінь - Руну рівноваги - і кладе перед собою. Її потрібно оберігати і не дати супернику дістати руну, парну з вашої рунню Рівноваги - адже тоді ви втратите значну частину скарбу.

Кидай, хапай!

Всі гравці не дивлячись беруть в кулак з мішечка по кілька рун і по знаку кидають їх на стіл - до Руне Долі. Далі - просто. Шукаємо парні руни (вони збігаються за кольором і знаку), хапаємо їх (однією рукою - одна руна за раз) і тягнемо до себе в скарбницю. Вдалося зацапала пару до Руне Равновесия сусіда - відмінно, ваш скарб різко збільшується! Всі свої руни того ж кольору, що і його Руна рівноваги, він віддає вам.

Але врахуйте, при зборі рун потрібно бути не тільки швидким, але і надзвичайно уважним! Руни дуже схожі, і поспіхом помилитися - раз плюнути. А за помилки суворі скандинавські боги карають штрафами, безжально відбираючи нажите непосильною працею.

Кому сподобається гра?

Гра чудово вписується в формат будь-якої вечірки - партії ДУЖЕ веселі і швидкі. Добре піде на природі, на дачі або пляжі - на відміну від карт, які так і норовлять забруднитися або полетіти при вітряну погоду, рунним камінцях нічого не загрожує. До того ж їх дуже зручно носити в мішечку.

Гра не вимагає тактичних побудов, вона легка і безтурботна, тому сподобається навіть людям, далеким від настільних ігор. А камінчики, які так приємно тримати в руках, не залишать байдужими нікого!

Дуже рекомендуємо гру Рек в якості подарунка молодим, активним людям!

Купити настільну гру Рек (Рок, Rok Cubes) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри на реакцію та увагу
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 10+
Мова мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Реакция и ловкость, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),