пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Rummikub Оригінальний (Руммікуб)

Rummikub Оригінальний (Руммікуб)

 • Виробник: Feelindigo
 • Код товару: Rummikub Оригінальний (Руммикуб)
 • Бонусні бали: 29
 • Наявність: Попереднє замовлення
968 грн.
Ціна в бонусних балах: 968

Настільна гра Rummikub (Руммікуб, Руммікуб)

Гра Rummikub - захоплююча логічна гра на викладання плиток. Руммікуб - гра , в якій вам треба якомога швидше позбутися від своїх плиток, викладаючи їх в певних комбінаціях

Нагороди

 • Spiel des Jahres 1980 (Гра року в Німеччині 1980)
 • Game of the year 1983 - Holland
 • Game of the year 1 990 - Spain
 • Game of the year 1993 - Poland
 • Best Game Award 2005 - South Korea

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете:

 • 106 плиток для гри (8 наборів плиток чотирьох кольорів номіналом від "1" до "13" і 2 плитки-джокери)
 • 4 підставки для плиток
 • правила гри українською мовою

Розмір плиток

39х27мм

Гра Руммікуб - огляд

Правила гри в Руммікуб надзвичайно прості, а ігровий процес захоплюючий і азартний. Гра складається з двох комплектів фішок-плиток чотирьох кольорів з номіналом від 1 до 13 і двох джокерів, якими можна замінити будь-яку плитку - фактично це еквівалент двох карткових колод з двома джокерами.

На початку гри кожен гравець отримує по 14 таких плиток і виставляє на своїй підставці так, щоб не було видно суперникам. Мета гри - позбутися всіх своїх плиток, викладаючи їх на столі в певних комбінаціях - у вигляді рядів і груп .

Група - це набір трьох або чотирьох фішок з однаковим числом, але різного кольору. Наприклад: червона 9, чорна 9, помаранчева 9, синя 9.

Ряд - це набір трьох і більше послідовних чисел одного кольору. Наприклад: чорні 2, 3, 4, 5.

У перший хід гравці по черзі повинні викласти зі своєї запасу на ігровий стіл таких груп і рядів на загальну суму 30 очок кожен. У перший хід тільки викладаємо плитки із запасу, але нічого на столі не рухаємо.

А ось з другого ходу починається найцікавіше. За обмежений період часу гравець намагається позбутися від якомога більшої кількості своїх плиток. При цьому можна по різному переміщати плитки викладені раніше - наприклад, відриваємо від викладеного ряду одну плитку і на її основі утворюємо новий ряд або групу, використовуючи плитки зі свого запасу. На момент закінчення ходу на ігровому столі обов'язково все плитки повинні утворювати групи або ряди - тобто одиночних і парних залишків бути не повинно.

Важливий момент: всі ряди і групи на ігровому столі - загальні. Тобто незалежно від того, хто конкретно виклав той чи інший ряд або групу, будь-який гравець може маніпулювати плитками, які входять в них .

Якщо в свій хід ви не можете викласти на стіл жодної плитки - тягнете три штрафних і забираєте їх собі в запас.

Перемагає в партії гравець, який першим зміг викласти на стіл усі свої плитки. Після цього ті, хто програв підраховують суму чисел на плитках, які вони не встигли використати - це мінус бали кожного гравця. Переможець же записує собі в актив суму мінус балів тих, хто програв. Наприклад, Петро програв з рахунком мінус 5, Вася програв з рахунком мінус 10, а у Юлі залишилося плиток на мінус 11. Переможець партії Максим додає 5 + 10 + 11 і записує собі в актив 26 очок.

За результатами серії ігор визначається остаточний переможець.

Руммікуб Класичний - правила гри

Правила настільної гри Rummikub (рус.)

Правила настільної гри Rummikub Оригінальний (укр.)

Цікаво

Настільна гра Руммікуб була винайдена в підмандатної Палестині єврейським переселенцем з Румунії Ефраїмом Хертцано на початку 1930-х років, після офіційної заборони влади на ігри в карти. Першу гру він змайстрував у себе на задньому дворі будинку. Хертцано продав свою гру в маленький магазинчик. Через роки його сім'я отримала ліцензію в інших країнах. У 1977 Руммікуб стала грою-бестселером в США.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Rummikub (Руммікуб) - цікава і захоплююча логічна гра, підйде любителям складати числові ряди. Rummikub (Руммікуб) - гра , яка прекрасно підходить для навчання дітей рахунку і для розминки мозкових звивин у дорослих. Ігрова ситуація, що постійно змінюється, і обмежений час ходу змушує швидко прораховувати найбільш вигідні варіанти. Відмінний варіант для сімейного дозвілля.

Де купити гру Rummikub Класичний?

Настільну гру Руммікуб класичний купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Руммікуб класичний з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
 • на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити українське видання гри Rummikub на Подолі в нашому магазині (М." Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри абстрактна логічна гра на викладання плиточок
Вік 7+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30-60 хв
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Логические, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),