пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Скреббл укр. (Скраббл, Scrabble, Ерудит)

Скреббл укр. (Скраббл, Scrabble, Ерудит)

  • Виробник: Mattel
  • Код товару: Скрэббл укр. (Скраббл, Scrabble, Ерудит)
  • Бонусні бали: 23
  • Наявність: Немає в наявності
760 грн.
Ціна в бонусних балах: 760

Настільна гра Скреббл (укр.)

Гра Скреббл - найвідоміша в усьому світі гра на складання слів - прості правила забезпечують низький поріг входження, а рівень складності залежить тільки від вашого слоаварного запасу.

Скрабл - гра, в якій ви будете складати слова, за допомогою фішок з буквами.

Дане видання гри Скраббл - українською мовою .

Заглянемо всередину?

У комплект гри входить ігрове поле з 225 квадратів (27х27 см), мішечок з фішками-буквами українського алфавіту, всього їх в грі 104, правила гри. мішечок для фішок, підставка для букв і правила гри

Гра Scrabble українською - огляд

Якщо ви грали в Ерудит, значить ви вже знаєте як грати в Скрабл - просто в радянському союзі взяли Scrabble і випустили цю гру під іншою назвою.

Перший хід визначається жеребкуванням: хто витягне першу фішку, найбільш близьку до початку алфавіту, за тим і хід . Втім ви завжди можете придумати будь-який інший спосіб визначення першого гравця :)

У гравців на руках по 7 фішок-букв. На середину ігрового поля, через клітку із зірочкою, перший гравець викладає своє слово, чи відразу кілька слів за один хід. Кожне нове слово повинно мати загальну букву з будь-яким попереднім словом і стикатися з ним. Слова викладаються по горизонталі - зліва направо і по вертикалі - зверху вниз.

За кожне слово ви отримаєте стільки очок, скільки закрито його буквами на ігровому полі. Після кожного ходу гравці добирають фішки до 7. Якщо у вас немає потрібних букв, ви можете пропустити хід - при цьому можна замінити будь-яку кількість фішок новими.

Ваше завдання - не тільки зробити свої вдалі ходи, але і постаратися перешкодити зробити можливий хід суперникам. Партія закінчується, коли закінчуються всі фішки в мішечку або коли всі гравці пропустять хід два кола поспіль, тобто варіантів слів більше немає. Перемагає гравець, який набрав найбільшу кількість очок.

Кому сподобається гра Скраббл (Ерудит) укр.?

Грати в український Скраббл можуть всі, хто вже навчився читати. У невеликій компанії від 2 до 4 осіб вона буде до місця. Гра Скраббл на українському тренує пам'ять, розширює лексикон і не дає нудьгувати, коли хочеться спокійно відпочити від турбот.

Де купити Скраббл (Ерудит) на українському?

Настільну гру Скраббл на на українському купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Скрєбл укр. з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити український Скраббл (Ерудит) на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри интелектуальна гра в слова
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Украинский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),