пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Скелети в шафі

Скелети в шафі

  • Виробник: Tactic
  • Код товару: Скелеты в шкафу
  • Бонусні бали: 21
  • Наявність: Немає в наявності
699 грн.
Ціна в бонусних балах: 699

Настільна гра Скелети в шафі - захоплююча гра для вечірки, з якої ви не тільки весело проведете час, але і зможете краще пізнати своїх друзів. Адже для перемоги в грі потрібно розібратися в смаках і захоплення інших гравців. Щось ви напевно знали, про що-то здогадувалися, а щось стане несподіваним і дивним відкриттям! У кожного з нас свої скелети в шафі:)

Заглянемо всередину?

Розкриваємо коробку і дістаємо все, що знадобиться для захоплюючої гри: елементи з яких легко збирається ігрове поле, рука скелета з підставкою, фігурка скелета, шість фішок гравців, 300 ігрових карток, підставка для карток і правила гри.

У чому суть гри?

В ході гри вам належить вгадувати, як ваші друзі ставляться до тих чи інших предметів і явищ. Для цього кожен гравець отримує чотири картки з можливими варіантами відповідей:

Абсолютно зайве (щось, без чого можна абсолютно спокійно обійтися)

Про всяк випадок (не дуже-то і потрібно, але, можливо, стане в нагоді)

Чудово! (то, що гравцеві дійсно подобається)

Моя таємна пристрасть (те, про що гравець таємно мріє)

У свій хід ви крутите стрілку, яка вказує на одну з трьох категорій - Предмети, Відносини, Люди. Потім з відповідної категорії берете чотири картки і виставляєте їх на спеціальній підставці, так щоб вони були видні всім гравцям. Далі найцікавіше - за допомогою своїх оціночних карток ви визначаєте своє ставлення до того чи іншого явища. Вибір ви робите таємно (картки перевернуті), і іншим гравцям залишається тільки здогадуватися, яку оцінку ви дали.

Чим власне кажучи, все і займаються - намагаються вгадати ваші смаки за допомогою своїх оціночних карток.

Скільки відповідей інший гравець зміг вгадати - на стільки поділів по ігровому полю він і пересуває свою фішку.

Потім хід переходить до наступного гравця, який вибирає категорію, витягує нові картки і тепер уже ви намагаєтеся вгадати його смаки і таємні пристрасті!

Кому сподобається гра?

Настільна гра Скелети в шафі - цікава гра для вечірки, розрахована на невелику компанію від трьох до шести осіб. Добре підійде для гравців, які вважають за краще спокійні ігри з елементами психології. Скелети в шафі - гра, з якої ви чудово проведете вечір і краще дізнаєтеся один одного.

Характеристики
Тип гри гра для компанії
Вік 15+
Кількість гравців 3-6
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),