пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Ticket to Ride. Європа. 1912 рус

Ticket to Ride. Європа. 1912 рус

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Ticket to Ride. Европа. 1912 рус
  • Бонусні бали: 23
  • Наявність: Попереднє замовлення
750 грн.
Ціна в бонусних балах: 750

Настільна гра Ticket to Ride. Європа: 1912 - російська локалізація доповнення Ticket to Ride Europe 1912 до популярної сімейної грі Ticket to Ride: Європа .

Ticket to Ride. Європа: 1912 - додаток , яке дає возможнось гравцям випробувати нові секретні завдання маршрутів і нові правила, які підсилюють взаємодію гравців.

Заглянемо всередину?

У невеликій коробочці з грою ви знайдете все необхідне для продовження захоплюючого прокладання залізничних маршрутів по містах Європи - п'ять пакгаузів, 25 депо (по п'ять штук кожного кольору), 55 нових карт маршрутів, 46 карт маршрутів з гри Ticket to Ride: Європа, карта маршрутів "Великі міста Європи" і правила доповнення російською мовою.

Що нового?

З доповненням Ticket to Ride. Європа: 1912 ігровий процес стане більш динамічним, в грі появяттся нові можливості для взаємодії гравців.

З новими картами маршрутів гравці можуть вибрати один з трьох варіантів правил - Розширена Європа, Мега-Європа і Великі Міста. Для тих, хто віддає перевагу більш яскраво виражене протистояння між гравцями, радимо звернути увагу на останній варіант. У Великих Містах використовуються тільки маршрути, які починаються або закінчуються в дев'яти великих містах. В результаті - за ділянки шляхів біля них розгортається особливо запекле протистояння.

Обчистити склад - і перемогти!

Цікава нова ігрова механіка - пакгаузи і депо. З її додаванням гра стає більш азартної. Кожен гравець розміщує на карті Європи по одному своєму депо. Тепер кожен раз, коли гравець тягне карти вагонів, верхню карту він повинен покласти в пакгауз - свій чи чужий. Так у гравців поступово накопичується запас карток. Коли гравець підводить маршрут до міста, в якому стоїть чиєсь депо, він забирає все картки вагонів з пакгауза власника депо, розплатившись за це одним зі своїх невикористовуваних депо.

У кожен свій хід доводиться вирішувати - прокласти чи маршрут до свого депо і забрати картки або покласти в пакгауз ще одну картку, щоб в наступний свій хід забрати більше? Але суперники теж не дрімають - і в будь-який момент можуть спустошити ваш пакгауз, залишивши вас ні з чим:)

До речі, пакгаузах Депо можна використовувати не тільки з настільною грою Ticket to Ride Europe , але і з будь-якою іншою грою серії.

Купити настільну гру Ticket to Ride. Європа: 1912 в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 30-60
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),