пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Цуро (Tsuro)

Цуро (Tsuro)

  • Виробник: Звезда
  • Код товару: Цуро (Tsuro)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Цуро ( Tsuro ) - медитативна логічна гра. Цуро - гра, в якій ви будете викладати жетони (тайли) доріг, переміщати по ним свого навченого життям ченця і, покладаючись на волю долі і свій розрахунок, намагатися якомога довше протриматися на ігровому полі.

Заглянемо всередину?

Коробку з грою видавець укомплектував ігровим полем, фішками гравців (8 шт.), Жетонами (тайлами) доріг і жетоном дракона.

У чому суть гри?

Настільна гра Цуро - логічна гра, в якій від двох про восьми гравців стартують з різних позицій по краях ігрового поля, дотримуючись кожен своїм шляхом. Намагаючись не вийти за межі ігрового поля і не зіткнутися з фішками інших гравців.

В ході гри ви будете викладати на ігровому полі (6х6 квадратів) картонні квадрати-тайли. На кожному такому тайлі намальовані різноманітні хитросплетіння доріг, по яких будуть слідувати фішки-монахи. На старті в руках гравців по три тайла, інші - чарочку, сорочкою вгору.

У свій хід потрібно вибрати один з тайлів з руки і розташувати на поле перед своєю фішкою. Орієнтувати тайл можна як завгодно - з будь-якого краю у нього по дві доріжки. Після того як ви розташували тайл, на початку гри ви вибираєте по якому з двох шляхів підете. Після чого переміщаєте свою фішку в кінець вибраного шляху. У наступний хід вам знову доведеться вибрати тайл з руки, розташувати його перед своєю фішкою і пройти по стежці дотримуючись всіх її переплетенням до краю тайла.

Якщо тайл викладений так, що продовження шляху відкривається не тільки перед вашою фішкою, а й перед фішкою/фішками інших гравців - всі гравці по черзі переставляють своїх ченців в кінець шляху.

Залишитися має тільки один!

Якщо в якийсь момент стежка приводить вашого ченця до краю ігрового поля - ви програли.

Виграє останній залишився на полі монах.

Якщо два ченці зустрілися на одній колії - обидва гравці програють.

Якщо два останніх гравця зіткнулися - нічия, виграють обидва.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Цуро ( Tsuro ) - нескладна логічна гра з простими правилами, добре підійде для гри з дітьми, яким зазвичай подобається бродити по лабіринтах. Також гра може сподобатися і дорослим гравцям, завдяки своїй кілька медитативної механіці, пов'язаної з спогляданням хитросплетінь доріг.

Купити настільну гру Цуро ( Tsuro ) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купитик"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри логіка
Вік 8+
Кількість гравців 2-8
Тривалість гри 30
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Логические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),