пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Війна Персня UA (War of the Ring)

 • Виробник: Geekach Games
 • Код товару: War of the Ring UA - GKCH028VP
 • Бонусні бали: 117
 • Наявність: В наявності
3890 грн.
Ціна в бонусних балах: 3890

Настільна гра Війна Персня UA

Настільна гра Війна Персня UA - епічна асиметрична військова стратегія за мотивами трилогії Дж.Р.Р Толкіна; українська локалізація настільної гри War of the Ring: Second Edition.

Війна Персня – настільна гра, в якій два гравці (при грі втрьох-чотирьох гравці розбиваються на дві команди) очолять протиборчі сторони – сили Мордора та об'єднані сили людей, ельфів і гномів – щоб переписати історію Середзем'я!

Гра War of the Ring, українське видання – що у коробці?

У коробці з українським виданням гри War of the Ring ви знайдете все необхідне для масштабного протистояння Світлих сил і Темряви:
 • Ігрове поле Середзем'я
 • 205 пластикових фігурок
 • 96 карт подій
 • 10 карт супутників (персонажі Вільних Народів)
 • 3 карти посіпак (персонажі Тіні)
 • Карта Ґолума
 • 76 жетонів
 • 10 кубиків дій Тіні
 • 6 кубиків дій Вільних народів
 • 5 кубиків бою
 • 2 пам'ятки гравців
 • Книга правил

Розмір коробки: 40 × 27 × 8,5 см

Розмір карт: 70х120 мм

Протектори для карт 70х120

настільна гра War of the Ring (українське видання) - зображення ігрових компонентів

Гра Війна Персня (українською) - огляд

Настільна гра Війна Персня - одна з найкращих військових стратегій, яка не поступається своїм масштабом геніальному твору Дж.Р.Р. Толкіна Володар Перснів. В епічному протистоянні зійдуться армії Вільних Народів і Тіні, щоб написати історію Середзем'я. Це дуельна гра - якщо ви вирішите грати в неї втрьох чи вчотирьох, вам треба буде розбитись на дві команди. Характерною особливістю гри є її асиметричний характер – у гравців будуть різні стартові умови, здібності та характер дій, а також різні переможні умови. Гра йтиме у двох паралельних потоках - поки на ігровому полі відбуваються масштабні військові дії, Братство Кільця пробиратиметься до Мордора, щоб знищити Кільце Всевладдя. Відповідно у грі можливі і два переможні варіанти.

Військова перемога, для якої силам Тіні потрібно набрати 10 переможних очок, завойовуючи міста та фортеці, а Вільним народам треба для цього набрати "всього" чотири переможні очки. Сили Тіні спочатку мають значну військову перевагу, і більше того - можуть відновлювати свої втрати, закликаючи на поле бою нові і нові армії орків. У той час як Вільні народи мають значно скромніші військові можливості.

Результат місії Братства Кільця теж може принести перемогу одній із сторін - якщо Фродо з компанією пробереться до Мордора і знищить Кільце Всевладдя - перемогу зможуть святкувати сили світла. Але ця місія може зазнати невдачі, якщо Братство піддасться впливу кільця - Саурон тріумфуватиме!

Кожен ігровий раунд складається з декількох фаз, протягом яких гравці керуватимуть своїми персонажами та військами. Додаткове задоволення шанувальники твору Толкіна та його екранізації отримають від того, що ігровий процес дуже тематично пов'язаний із першоджерелом. Так ельфи не можуть приєднатися до сторони світла раніше, ніж відбудеться битва біля Хельмової п'яди. У свою чергу і Саруман не вступить у гру до того, як прийде час розкритися і взяти під командування орків Білої руки.

Ігрові дії залежатимуть від результатів кидків кубиків. До речі, у кожної зі сторін - свій унікальний набір кубиків, що також органічно вписується в її асиметричний характер. Залежно від результатів гравці зможуть наймати нові війська, пересуватися ігровим полем, розігрувати карти подій або атакувати суперника.

Гравці атакують за допомогою карт дій та символів "військо" та "персонаж" на гранях кубиків. При цьому атакувати можна як цілим військом, так і його частиною. Лідери у військах дають змогу перекидати кубики. Битва закінчується, якщо одна з армій знищена, якщо хтось відступив чи атакуючому розхотілося атакувати.

Кому сподобається гра Війна Кільця?

Настільна гра Війна Кільця - одна з найкращих військових стратегій подарує багато годин задоволення в кожній партії для любителів епічних битв і принесе море задоволення тим любителям Володаря Перснів, які не бояться багатосторінкових правил та безлічі ігрових нюансів. Це гра для досвідчених гравців.

Розібратися в правилах перед першою партією від вас вимагатиме певних зусиль. Та й просто розкласти все це ігрове багатство на столі - те ще завдання. Не кажучи вже про те, що і стіл для гри потрібен великий)

Але навіть якщо під час першої партії вам час від часу доводилося уточнювати якісь ігрові моменти в правилах - потім настає просвітлення) Після закінчення партії ви ще довго прокручуватимете в голові її хід і дуже скоро ви відчуєте, що вам неодмінно потрібно зіграти в неї ще раз. І ще. І ще...

Де купити гру Війна Персня ?

Настільну гру Війна Персня купити в Києві та Україні легко та швидко у магазині Ігродол. Замовити українське видання гри Війна Персня з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру War of the Ring українською на Подолі у нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри військова стратегія, мініатюрки (багато!), фентезі, дуельна
Вік 13+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 150 - 180 хвилин
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Війна Персня - Відео оглядНастільна гра Війна Персня - Розпаковка

Настільна гра Війна Персня - Летсплей