пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
японський будиночок

японський будиночок

  • Виробник: Правильные игры
  • Код товару: Японский домик
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Японський будиночок - медитативна карткова гра на спритність і окомір. Японський будиночок - гра, яку правильніше віднести до розряду конструкторів, ніж традиційних настільних ігор, адже картки в Японському будиночку несуть не смислове навантаження, а чисто утилітарну - це наш будівельний матеріал для зведення карткового будиночка. Однак витонченість японської стилістики заворожує і не дає пройти повз цю гру.

Заглянемо всередину?

Коробка з грою містить все необхідне для зведення карткових багатоповерхівок: 102 карти стін, 12 карт ширм, 36 карт перекриттів і правила гри.

У чому суть гри?

Суть гри проста і нехитра - побудувати з карток будиночок.

Логічно виникає питання - а чи варто купувати окрему гру, якщо картковий будиночок можна побудувати і скориставшись колодою звичайних карт? Спробуємо розібратися.

Япона Хата

Перше, що кидається в очі витончене оформлення гри. Японська стилістика карток надає вашій конструкції легкість і витонченість.

Упори на картках перекриттів роблять конструкцію досить міцною, щоб вибудувати дійсно багатоповерхову споруду. А 11 варіантів правил дозволяють зробити вибір залежно від складності та кількості гравців. Є дуельні варіанти гри, командні і поодиноко-медітатічние.

Більшість варіантів гри передбачають будівництво гравцями різних за складністю будиночків на швидкість.

Звичайно, не оминули творці гри і класичний варіант, коли на розсип карт ставиться картковий будиночок, і гравцям пропонується по черзі витягати картки з-під підстави конструкції до тих пір, поки японський будиночок не розвалиться.

Кому сподобається гра?

Витончена настільна гра Японський будиночок - хороша можливість потренувати спритність і терпіння, під час медитативного зведення красивих і повітряних карткових конструкцій. Японський будиночок - гра, яку можна рекомендувати людям, що цінують красу.

Характеристики
Тип гри карткова гра на вправність
Вік 10+
Кількість гравців 1-4
Тривалість гри 10-90 хв.
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Реакция и ловкость, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, Для одного, 2-6, Быстрая (до 30), Обычная (30-90),