пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
захисник корони

захисник корони

  • Виробник: Kilogames
  • Код товару: Защитник короны
  • Бонусні бали: 39
  • Наявність: В наявності
1300 грн. 650 грн.
Ціна в бонусних балах: 1300

Настільна гра Захисник корони - захоплююча і красиво оформлена фентезійних тактична гра від української компанії Kilogames .

Захисник корони - гра в жанрі tower defensе, в якій вам належить обороняти свій замок і постаратися завдати нищівної поразки противнику. Можливі варіанти гри: дуельний (один на один), два проти одного і командний - два на два.

Заглянемо всередину?

У великій коробці з грою ви знайдете ігрове поле, колоди карт найманців - по 40 карт для кожної з чотирьох фракцій, колоду будівель (40 карт), колоду заклинань (40 карт), колоду Підземелля - спуск (30 карт), колоду Підземелля - лігво (20 карт), чотири ігрових планшета, 12 жетонів мани, 30 жетонів монет, 30 жетонів поранень, 14 житній наказів, 10 жетонів станів, жетон перемоги і правила гри.

У чому суть гри?

У фентезийной військово-тактичної гри вам треба постаратися відстояти свій замок (поодинці або з союзником) і перемогти противника одним з двох способів: 1) влаштувавши саботаж (провести свого найманця в тил замку супротивника); 2) завдати поразки знищенням (знищити військ противника загальною вартістю в 20 очок).

Гравцям доступно чотири класичні фракції найманців - «Світлий Орден» людей, «Лісовий народ» ельфів, «Зеленокожій» орки і гобліни, а також фракція «Живих мерців».

Ігрове поле складається з трьох частин. Дві крайні частини - два замки для вас і вашого противника, двостороння середня частина - нейтральна територія.

При тому що гра досить різноманітна і тактично насичена, правила в «Захиснику корони» можна сміливо пояснювати і новачкові в світі настолок.

Підготовка

Вибираємо одну з чотирьох фракцій найманців, яка стане під ваші прапори, - беремо відповідну колоду карт ваших воїнів.

Формуємо ігрове поле. З одного боку поля створюємо ринок - карти будівель і карти заклинань, доступні до покупки. З іншого боку ігрового поля створюємо Підземелля, куди гравець може відправити кого-небудь зі своїх найманців на пошук неприємностей і хабара:)

Беремо в руку п'ять карт з вашої колоди найманців.

Підготовка завершена. Можна грати.

В Бій!

Структура ходу логічна і зрозуміла:

1. Прибуток і бонуси

Тут все просто - на початку ходу гравець отримує прибуток (5 монет і 2 мани), а якщо ваші війська контролюють ту або іншу Ключову локацію, ви також отримуєте відповідний цій локації бонус (наприклад, контроль Золотий шахти принесе вам 2 монети, а за контроль майстерні ви зможете полагодити будь-яку свою будову на дві одиниці). У цій же фазі ви можете відправити кого-небудь зі своїх найманців в захоплюючу Подорож Підземеллям.

2. Наймання і покупка

Наймаємо солдат - викладаємо карти з руки на лінії найму вашого замку. Наймати можна скільки завгодно солдат - аби грошей вистачило. До речі можна і взагалі не наймати в свій хід нікого, приберігаючи гроші для більш дорогих найманців, ніж наявні в даний момент. Потім гравець може придбати споруди і заклинання на ринку.

3. Накази

Відзначаємо жетонами юніти, які хочемо задіяти в цей хід.

4. Активація юнітів

Власне активуємо юнітів.

Для найманця це буде означати - переміщення вперед на максимально можливе для даного юніта відстань (рівне швидкості воїна, зазначеної на картці), походити на меншу відстань можна тільки в тому випадку, якщо щось вам заважає - вороже будівлю або війська. Після руху воїн, за бажанням, може атакувати противника.

Для будови активація буде означати, що ви задієте активну властивість, пасивні ж властивості будівель особливих наказів не вимагають і працюють за замовчуванням.

5. Скидання і поповнення

У цій фазі можна скинути одну карту з найманцем з руки і добрати зі своєї колоди найманців карти до п'яти в руці.

Рухаються найманці тільки по прямій (якщо на карті найманця не сказано протилежне), будови противника перепиняють прохід, і щоб йти далі, це будови слід предваріетльно зруйнувати. Втім, юніти з властивістю політ можу і перелетіти через перешкоду.

Загалом і в цілому все досить просто і зрозуміло.

Правила для першої гри розповідаються дуже швидко.

Намагаємося тримати оборону, захоплюємо ключові локації для отримання тих чи інших переваг і розбивати противника або засилаємо в тил противника свого найманця.

При цьому персонажі кожної фракції мають свої особливості, сильними і слабкими сторонами. Протистояння не затягнуто, і проходить досить динамічно. Відразу після найму ваші війська можуть рухатися і атакувати. Більшість військ може рухатися тільки вперед - на поле дуже швидко утворюються «коридори», в яких і проходять основні битви. Але і ту не все так просто - деякі загони можуть змінювати лінію, по якій вони пересуваються. Обмеження на активацію загонів (у вас тільки п'ять наказів, так що і рухати ви будете не більше п'яти загонів). Так само вам (і вашому опоненту) доступні різні цікаві заклинання, які можуть змінити хід бою. Все це перетворює досить таки просту ігрову механіку в дійсно цікаву і захоплюючу тактичну задачу.

Причому, чим більше у вас і у вашого суперника набереться ігрового досвіду, тим цікавіші тактичні виклики і рішення будуть розігруватися на поле бою.

До переваг гри, що підвищує реіграбельность, можна віднести наявність різних варіантів гри. Крім базового дуельного варіанту, в якому ви вибираєте собі одну з чотирьох фракцій найманців (колода кожної фракції - 40 карт), ви також можете розіграти варіант «20 героїв» (самостійно сформувавши колоду фракції тільки з 20 карт) і «Незвичайний альянс» - кожен гравець грає двома колодами найманців.

З дуельного варіанти гра добре масштабується на трьох і чотирьох гравців.

Для гри на трьох підійде варіант гри «Тиран», в якому один гравець (тиран) битиметься з двома союзниками. А гра на чотирьох проходить в командному режимі два на два.

Як ми писали вище - в грі у вас буде вибір між чотирма фракціями найманців. Творці гри вже працюють над доповненнями до гри, в яких будуть представлені нові фракції найманців.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Захисник корони - дуельна військова тактична гра з низьким порогом входження і високою реіграбельності. Захисник корони - гра , що має відносно прості правила, так що їх можна пояснити і починаючому гравцеві, і досить високе ігрове різноманітність, зацікавить і досвідчених гравців.


Правила настільної гри Захисник корони

Купити настільну гру Захисник корони в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри фентезійна віськова стратегія, tower defensе
Вік 14+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30-90 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

настільна гра Захисник корони - Відео


Теги: , Стратегические, Военные, Фантастические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),