пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Зламай Код

 • Виробник: Ігромаг
 • Код товару: Зламай Код
 • Бонусні бали: 15
 • Наявність: Попереднє замовлення
515 грн.
Ціна в бонусних балах: 515

Настільна гра Зламай Код

Гра Зламай код - українська локалізація настільної гри на логіку і дедукцію Break the Code.

У грі вам належить за допомогою дедукції, логіки та інтуїції задавати правильні питання суперникам, щоби розгадати шифр, який ховається за ширмою!

Гра Зламай код - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете:

 • 1 буклет правил
 • 4 ширми
 • 1 блокнот
 • 21 карта запитань
 • 20 тайлів шифру

Гра Зламай Код - фото компонентів українського видання

Зламай Код - огляд гри

Гра Зламай код пропонує гравцям відгадати цифровий код, що складається з п'яти цифр. Правила цієї захоплюючої гри досить прості.

Всього у нас є 20 жетонів з цифрами від "0" до "9" - кожна цифра повторюється двічі. Обидві п'ятірки зеленого кольору, а цифри в інших парах представлені в чорному і білому варіанті (білий нулик і чорний нулик, біла одиничка, чорна одиничка, і т.д.)

При грі вдвох гравці отримують по п'ять жетонів (інші десять жетонів, скидаємо в коробку). Гравці викладають отримані жетони за своєю ширмою в ряд.

Завдання - вгадати код суперника. Втім, якраз гаданням та ворожінням займатися в грі Зламай код ми не будемо :) Нам належить розшифрувати код, а для цього будемо задавати супернику питання. На початку гри викладаємо на стіл шість карток з питаннями, і в свій хід ви обираєте одне з цих шести питань і задаєте його супернику - той відповідає, після чого картка скидається, а замість неї на стіл викладається нове питання з колоди.

Приклади питань:

 • Яка сума білих цифр?
 • Скільки у тебе тайлів з парним числом?
 • Де знаходиться твій тайл 3 або 4?


Так, задаючи один одному по черзі питання, гравці відзначають у себе в блокноті можливі варіанти коду суперника, і, коли ви думаєте, що дізналися достатньо - називаєте код суперника!

Партія для 3-4 гравців трохи відрізняється.

При грі втрьох, кожен гравець отримує по 5 жетонів, а решта п'ять жетонів не скидаються в коробку, а взакриту викладаються посередині столу. В ході гри ви як і раніше будете задавати питання суперникам з приводу їх коду за ширмою, але тепер ваше завдання - дізнатися, які жетони лежать посередині столу.

А ще ви і самі повинні будете давати відповідь на своє питання - таким чином, доведеться не тільки вгадувати числа противників, а й намагатися самим не розкрити свої, з розумом підбираючи питання з доступних.

Якщо готові дати правильну відповідь - записуєте свій варіант (не показуєте його іншим) і дивитесь (тільки ви) жетони на столі. Якщо ви успішно зламали код - у інших гравців буде ще один шанс на те, щоб вгадати код на столі, ну а якщо ваша версія виявилася невірною - на жаль, ви програли. Втім, ви й далі повинні будете давати відповіді на питання інших гравців.

Гра на чотирьох проходить за аналогічними правилами, тільки кожен гравець отримує по 4 жетони (а не по 5), і на столі також викладається взакриту 4 жетона.

Кому сподобається гра Зламай код?

Гра Зламай код - розумна математична гра-гонка для любителів розгадувати логічні задачки.

Правила гри досить прості, отже підключити до гри новачка досить легко. Гра по різному проходить при дуельному варіанті і при грі на 3-4 гравців: рекомендуємо обов'язково спробувати обидва варіанти!

Де купити гру Зламай Код?

Настільну гру Зламай Код купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Break the Code українською з доставкою можна:

 •   за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 •   на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Зламай Код на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри логіка, дедукція
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 15+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Зламай Код - Відео (правила, летсплей, враження)