пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Зомбі! Рятуйся хто може!

Зомбі! Рятуйся хто може!

  • Виробник: Правильные игры
  • Код товару: Зомби! Спасайся кто может!
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

«Коли ви тікаєте від зомбі, головне бігти не швидше зомбі, а швидше друзів!» - порада від розробників настільної гри Зомбі! Рятуйся хто може! вельми корисний в реаліях тотального зомбі-навали, в епіцентр якого ви потрапили.

Гуляють зомбі під місяцем ...

За рогом вам зустрінеться парочка зомбі, безголовий зомбі запустить в вас своєю головою, з неба атакує літаючий зомбі, замислений зомбі-інтелігент замучить питанням «Що робити?», А бродить неподалік великий товстий зомбі ДУЖЕ голодний! Але, здається, ніщо не зрівняється із зустріччю з зомбі-блондинкою в червоному бікіні! Страшно подумати, що вона з вами зробить ...

Заглянемо всередину?

У коробці з грою знаходимо 63 ігрові карти і правила гри.

У чому суть гри?

Гравці отримують на руки карти, які бувають двох видів: всілякі різновиди зомбі і предмети/зброя, якими їх можна здолати. Кожен підвид зомбі реагує лише на певний предмет: задумливий зомбі відстане, якщо застосувати проти нього розумний довідник, блондинка злякається окатої миші, а проти ненажерливого зомбі допоможе лише бензопила! Тільки від Нестерпних зомбі-тарганів немає порятунку.

Карти зомбі і відповідних предметів однакового кольору і ідентифікуються по піктограм в лівому верхньому кутку, які цілком в дусі зомбі-тематики зображують різні частини людського організму. Зомбі і предмети з однаковою піктограмою анулюють одна одну.

У свій хід гравець бере карту з колоди і викладає з руки карту перед собою (якщо це предмет) або перед товаришем по нещастю (якщо це зомбі). Якщо перед гравцем утворюються 5 різних модифікацій зомбі, то він грунтовно погриз. Врятуватися (і значить перемогти) в цій грі можна двома способами: набрати 5 різних предметів або штовхнути друзів одного за іншим прямо в обійми спіткати любителів людського м'яса. В живих залишиться тільки один!

У свій хід можна зробити додаткову дію: взяти з колоди ще одну карту і зіграти з руки предмет на іншого гравця або зомбі на себе.

А що ж відбувається з покусаними гравцями? Вони не вибувають з гри, аж ніяк. Деякий час вони лежать нерухомо, потім піднімаються і човгає ходою прямують слідом за колишніми друзями. Гравець, який став зомбі, не має своїх карт, але в свій хід може взяти карту з колоди і покласти її перед будь-яким з живих гравців, допомагаючи тому зброєю або ж закликаючи на його голову все нових зомбі.

Важливо!

При всій своїй простоті, гра має цікавий ефект: щоб виграти або хоча б протриматися якомога довше, потрібно підтримувати хороші відносини з іншими гравцями, укладати тимчасові союзи, допомагати в критичну хвилину. Адже якщо багато гравців домовляться проти тебе, шанси на виживання близькі до нуля. Тим часом колишній союзник може допомогти, навіть перетворившись на зомбі.

Кому сподобається гра?

Гра проста, весела і не вимагає особливих розумових зусиль, тому зіграти в неї можна мимохідь відпочинку, вона не займає багато часу. Непогано піде партія і під час поїздки, наприклад, в поїзді. Злобно-комічний антураж приверне, в основному, молодіжну аудиторію.

Купити настільну гру Зомбі! Рятуйся хто може! в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри весела гра для компанії
Вік 10+
Кількість гравців 3-7
Тривалість гри 15-30 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры в дорогу, Фантастические, Юмористические, Русский, 12-99, 2-6, Быстрая (до 30),