пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Зоряні війни: Палац Джабби - Листи Закоханих UA (Star Wars: Jabba's Palace)

 • Виробник: Lord of Boards (UA)
 • Код товару: LOB2122UA
 • Бонусні бали: 16
 • Наявність: В наявності
540 грн.
Ціна в бонусних балах: 540

Настільна гра Зоряні війни: Палац Джабби - Листи Закоханих UA

Настільна гра Зоряні війни: Палац Джабби - Листи Закоханих UA - карткова гра на дедукцію та блеф; українська локалізація ігри Star Wars: Jabba's Palace.

Зоряні війни: Палац Джабби - настільна гра для 2-6 гравців, створена на основі мегапопулярної гри Листи Закоханих (Love Letter, Таємне Послання), яка не тільки представляє оригінальну гру в новому антуражі, але й містить невеликі зміни в ігровому процесі.

Настільна гра Star Wars: Jabba's Palace (українське видання) – що у коробці?

У компактній коробочці з грою Star Wars: Jabba's Palace ви знайдете:

 • 19 карток персонажів;
 • 4 карти завдань;
 • 13 жетонів успіху;
 • 6 карток пам'яток;
 • правила гри;
 • мішечок.


Розмір коробки: 

178х114х30 мм

Розмір карт: 

63,5х88 мм 

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 63,5х88 мм - 1 уп.


Настільна гра Зоряні Війни: Палац Джабби українське видання - зображення ігрових компонентів


Настільна гра Зоряні Війни: Палац Джабби - Таємне послання (українське видання) - огляд

Настільна гра Листи Закоханих (Таємне послання) - карткова мікрогра на дедукцію та блеф, в якій ви передавали таємні послання Принцесі, перенеслася в далеку-далеку галактику та постала перед гравцями у несподіваному вигляді! Інтриги  при дворі залишилися повною мірою, ось тільки тепер це не королівський палац, а палац Джабби Хата з усіма наслідками)

Правила гри Зоряні Війни: Палац Джабби залишилися майже без змін - гравці одержують на руки по одній карті. У свій хід гравець бере з колоди одну карту в руку та розігрує одну карту. Карти представляють нам відомих персонажів класичної трилогії Зоряних Війн і мають такі показники як числовий номінал та дія, яка відбувається після того, як ви розігруєте ту чи іншу карту.

Завдання гри, яка проходить у кілька раундів, набрати певну кількість переможних жетонів. У кожному раунді переможцем буде або гравець, який єдиний залишився у грі, або якщо таких гравців кілька, перемагає той, у кого на руках в кінці раунду виявилася карта з найвищим номіналом. І щоб отримати заповітний переможний жетон у кожному раунді вам знадобиться логіка, уміння аналізувати та інтуїція!

Фішка гри у самих персонажах. Кожен з них має якусь властивість, які спрацьовують при розіграші карти персонажа. За допомогою когось із персонажів ви можете спробувати вгадати карту обраного суперника і в разі успіху – вибити його з поточного раунду, хтось дасть вам можливість подивитись карту суперника, а хтось захистить вас від дій інших гравців. Властивості персонажів цієї гри схожі на характеристики карт класичної гри, але повністю їх не повторюють. Усі персонажі у грі Зоряні Війни: палац Джабби відносяться до однієї з двох фракцій – Повстанці та Мешканці палацу. Багато властивостей персонажів зав'язані на протидії цих фракцій.

Після розіграшу карти, гравець викладає її перед собою, де вона залишається до кінця раунду - всі розіграні карти видно іншим гравцям.

Нововведення гри також є завдання на гру. Усього їх чотири:

 • Шляхетна мета (завдання – наприкінці раунду залишитися з карткою з найбільшою кількістю)
 • Обоє Рябоє (раунд виграє гравці, які мають на руці або карту повстанця з найбільшою кількістю, або карту мешканця палацу з найбільшим числом)
 • Суд Джабби (виграє той, у кого наприкінці раунду в сумі буде найбільше на картах Мешканців палацу)
 • Рятувальна місія (переможе раунд той гравець, у кого буде найбільше карт повстанців)

Вибирається завдання на початку гри і не змінюється до кінця партії. І якщо перше завдання (шляхетна мета) - аналогічна класичним правилам, то три інші пропонують певну варіативність. Втім, якщо ви змогли вибити всіх інших гравців, ви, як і раніше, стаєте переможцем раунду незалежно від поточного завдання.

Де купити гру Star Wars: Палац Джабби (Lord of Boards)?

Настільну гру Star Wars: Палац Джабби (Lord of Boards) купити у Києві та Україні легко та швидко в магазині Игродол. Замовити гру Star Wars: Jabba's Palace українською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити українське видання гри Зоряні Війни: Палац Джабби на Подолі у нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").


Характеристики
Тип гри карткова, для вечірок, блеф, дедукція
Вік 10+
Кількість гравців 2-6
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Star Wars: Палац Джаби - відеоогляд