пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Алі-Баба (Алі Баба, Ali Baba)

Алі-Баба (Алі Баба, Ali Baba)

  • Виробник: IGames (UA)
  • Код товару: Алі-Баба (Али Баба, Ali Baba)
  • Бонусні бали: 9
  • Наявність: В наявності
299 грн.
Ціна в бонусних балах: 299

Настільна гра Алі-Баба (Алі Баба) - українська локалізація сімейної настільної гри на збір наборів тайлів Ali Baba голландського видавництва White Goblin Games . Алі-Баба (Алі Баба) - гра , в якій гравці будуть збирати набори тайлів-скарбів, намагаючись набрати переможні очки, не тільки за допомогою простого примноження своїх багатств, але і виконуючи різні магічні дії, які допоможуть обійти суперників.

Заглянемо всередину?

У красивій коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої сімейної гри - двостороннє ігрове поле, чотири ширми гравців, чотири маркери для підрахунку очок, 60 тайлів скарбів, жетон першого гравця, а також правила гри.

У чому суть гри?

У грі Алі Баба ми будемо мати справу з різнокольоровими тайлами, на яких зображені шість видів скарбів. Окуляри гравці будуть підраховувати в кінці гри за набори тайлів з однаковими видами скарбів. Так за одне скарби ви отримаєте всього лише одне переможне очко, а ось за набір з шести однакових скарбів гравець відразу зарахує собі в актив 21 ПО! Втім, і в ході гри ви теж будете мати можливість поповнити свою скарбницю, здійснюючи різні магічні дії.

Підготуємо піраміду скарбів

Беремо тайли і розкладаємо їх на ігровому полі в чотири шари у вигляді піраміди - на першому рівні викладаємо 25 тайлів сорочкою вгору. На другому рівні - у нас буде 16 тайлів і їх ми теж викладаємо сорочкою вгору. Кожен тайл верхнього рівня розташовується на чотирьох тайла нижнього. Потім йде третій рівень - 9 тайлів сорочкою вгору. І нарешті четвертий рівень нашої піраміди - чотири тайла, які на цей раз викладаються вгору малюнком. Підготовка завершена, можна починати грати.

Набиваем кишені скарбами!

У свій хід гравець повинен взяти один з тайлів, які лежать в піраміді вгору малюнком, і покласти собі за ширму. Потім, якщо в результаті цього вашого дії виявився повністю відкритим один або кілька тайлів нижнього рівня, такий тайл або тайли потрібно перевернути малюнків вгору.

Абра Швабра Кадабра!

Тепер гравець виконує магічну дію, що обумовлено кольором тайла, який він забрав собі.

Якщо ви взяли рожевий тайл - просто нараховуєте собі 5 ПО. Взяли синій - значить потрібно отримати по 2 ПО за кожен тайл який ви перевернули за цей хід. Коричневий тайл - отримуєте по 2 ПО за кожне скарб такого ж виду у вас за ширмою (включаючи і дане скарб). Зелений - забираєте собі за ширму один із сусідніх тайлів. Жовтий - кожен гравець показує вам один зі своїх тайлів, а ви вибираєте один з них і забираєте собі. Блакитний - називаєте одне з скарбів або один з кольорів і до вашого наступного ходу ніхто з гравців не може взяти тайл з названим скарбом або кольором.

Правила настільної гри Алі-Баба укр.

Правила настільної гри Алі-Баба рус.

Купити настільну гру Алі-Баба (Алі Баба, Ali Baba) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сімейна гра на логіку та увагу
Вік 8+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 20 хв
Мова українська, російська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Логические, Русский, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),