пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Сірий Кардинал (Behind the Throne)

Сірий Кардинал (Behind the Throne)

  • Виробник: IGames (UA)
  • Код товару: Сірий Кардинал (Серый кардинал, Behind the Throne)
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: В наявності
399 грн.
Ціна в бонусних балах: 399

Настільна гра Сірий Кардинал (Behind the Throne) - швидка і азартна карткова гра від українського видавництва IGames. Сірий Кардинал - ігор а, в якій гравці будуть домагатися впливу, збираючи сети карт і застосовуючи властивості своїх карт.

Заглянемо всередину?

У красивою і компактної коробочці з ігой ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри - 84 карти персонажів і правила гри.

У чому суть гри?

Сірий Кардинал - швидка і проста гра в карти, в якій гравці збирають набори карт, щоб отримувати переможні очки і доступ до нових ігрових можливостям

Де взяти карти?

У свій хід гравець відкриває карту з колоди і викладає в центрі столу. Далі гравець може відкрити ще одну. Якщо номінал знову відритої карти вище, ніж у попередньої - карти, на жаль, йдуть в скидання. Якщо номінал дорівнює або менше, гравець може забрати карти собі. Або ж може продовжити відкривати карти з колоди з тим же самим ризиком (номінал відкритої карти вище попередньої - карти йдуть в скидання). Максимум ви можете відкрити 5 карт.

Що робити з картами?

Закінчили відкривати карти з колоди - забираєте і викладаєте їх перед собою. Всього в грі дев'ять типів карт - дев'ять персонажів - з номіналом від 1 до 9. Набираючи карти, ви будете їх викладати перед собою, карти одного номіналу формують стопки. Всього перед гравцем може бути не більше п'яти стопок карт. Хочете почати формувати шосту стопку? Скиньте одну з наявних.

Що за персонажі такі?

Кожна карта в грі це не тільки потенційні переможні очки, але і певні властивості персонажа. Саме ці властивості і роблять гру захоплюючою і цікавою. Після того як карта того чи іншого персонажа викладена перед вами, ви можете скористатися її властивостями. Кожним властивістю гравець може за хід скористатися один раз. Це якщо у вас не викладена карта Судді - тоді можете скористатися будь-яким властивістю повторно:)

За допомогою провидця ви зможете подивитися верхню карту колоди, перед тим як відкрити. Генерал , Ассасин і Шут можуть впливати на номінал картки в ряду. Наприклад, відкриваєте ви карту з номіналом 2, потім вирішуєте взяти ще з колоди, а це карта з номіналом 5. Скидати карти? Ну, немає - якщо у вас, звичайно, є Генерал , який зменшує номінал картки в ряду на три, і таким чином номінал знову відкритої карти вважається рівним 2.

Ось така математика:)

Так само у гравців є можливість атакувати - знищувати карти інших гравців, обмінювати карти і захищати свої карти від атак інших гравців.

Кінець гри

Крім карт персонажів в грі є картка з нехитрою назвою «Кінець гри». Після того як всі карти з колоди перекочували до гравців і в скидання, беремо стопку скидання, замішуємо в неї карту «Кінець гри», перетасовував і граємо далі. Як тільки хтось із гравців відкриє карту «Кінець гри», гра закінчується. Після чого починаємо рахувати очки.

Як рахувати?

Якщо в стосі у гравця тільки одна карта, дана стопка не приносить очок. У будь-якому іншому випадку гравець отримує очки рівні номіналу стопки. Наприклад, якщо у вас на кінець гри тільки один Провидець (карта з номіналом 2) - ви нічого не отримуєте. А ось якщо у вас два провидця - отримуєте 2 очки. І якщо три провидця - теж отримуєте 2 очки. Загалом, скільки б карт одного номіналу у вас не було - лише б більше однієї - отримуєте окуляри строго за номіналом.

Втім, якщо при підрахунку очок, кількість карт в стосі (якщо в стосі більше однієї карти), значення не має, то під час гри цей показник відіграє істотну роль - ряд властивостей персонажів може бути задіяний, лише якщо у вас більше карт даного номіналу, ніж у інших гравців. Так що їх намагаємося збирати побільше.

Інші ж карти, зокрема Король і Королева , які можуть принести найбільше очок в кінці гри, в ході самої гри будуть вам заважати, якщо у вас їх більше однієї.

Загалом, все цікаво зав'язано, азартно і ненудно.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Сірий Кардинал - азартна гра з нескладними правилами. Сірий Кардинал - гра, яка підійде любителям динамічних і щодо простих карткових ігор. У грі однаково важливу роль відіграють ризик (відкривати чи ні нову карту) і уважність - важливо спостерігати за діями інших, щоб зіграти на випередження в захисті або нападі. Може зацікавити як новачків, так і досвідчених гравців як філлера. Компактність гри роблять її хорошим вибором в якості гри в дорогу, а простота правил дозволяє підключити до гри і новачків.

Правила гри (рус)

Правила гри (укр)

Купити настільну гру Сірий Кардинал в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри азартний картковий філлер
Вік 8+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 20-30 хв
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

 

Теги: , Игры для вечеринок, Украинский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),