пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Аліас Геніальна версія (Alias Genius)

Аліас Геніальна версія (Alias Genius)

  • Виробник: Tactic
  • Код товару: Алиас Гениальная версия (Alias Genius)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Відкрий в собі генія! - закликають автори популярної серії словесних настільних ігор Алиас (Alias) . Тепер перед гравцями стоять абсолютно нові цікаві завдання - чи зможуть вони гідно впоратися з ними і перемогти в захоплюючій настільній грі Аліас Геніальна версія (Alias Genius)?

Заглянемо всередину?

У коробці знаходимо: ігрове поле, пісочний годинник, 6 фішок, 200 карток (198 карток з буквами і 2 джокери).

У чому суть гри?

Головний сенс залишився той же, що і в оригінальній грі Алиас: Скажи інакше - пояснення і вгадування слів на час. Як і раніше, у кожної з команд є шанс вирватися вперед, поки падає пісок в пісочному годиннику. Як і раніше, використання однокореневих слів карається штрафними очками. Як і раніше, перемагають найшвидші, кмітливі і добре зіграні команди. Як і раніше, партії проходять дуже весело і жваво.

Так в чому ж геніальність?

Основне ноу-хау - в грі більше немає слів! А що ви хотіли - справжній геній все повинен робити сам! Зокрема, придумувати слова для пояснення. Для цього в грі є 198 карток з буквами українського алфавіту і 2 порожніх карти-джокера, які можуть означати будь-які літери. Складати слова доведеться трьома різними способами - залежно від номера клітини, на якій стоїть фішка команди.

1-й спосіб - гравці однієї команди почергово загадують один одному слова, які на ходу придумують з лежачих перед ними шести букв (довжина слів - від 3 до 6 букв).

2-й спосіб - гравець команди загадує слова, які містять всі три букви, що лежать перед ним. Після кожного угаданного слова букви замінюються на нові з колоди.

3-й спосіб - гравець відкриває букву і загадує слово, що починається на цю букву. Коли слово вгадано, гравець бере картку з буквою з колоди і кладе поруч, складаючи таким чином ланцюжок. Наступне слово має починатися на ці дві букви: М - мак, МО - молоко, МОП - мопс і т.д.

І пам'ятайте: часу на все про все - одна чашка пісочного годинника!

Кому сподобається гра?

Гра відмінно підійде для сімейних вечорів і дружніх посиденьок. Любителі словесних ігор не пройдуть повз - крім можливості продемонструвати лінгвістичну ерудицію, вони можуть гарненько потренувати мозок, щоб навчитися міркувати ще швидше!

Купити настільну гру Аліас Геніальна версія (Alias Genius) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купить"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра в слова
Вік 12+
Кількість гравців 4+
Тривалість гри 45+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Русский, 12-99, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),