пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Аліас з кубиками (Dice Alias)

Аліас з кубиками (Dice Alias)

  • Виробник: Tactic
  • Код товару: Алиас с кубиками (Dice Alias)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Аліас з кубиками (Dice Alias) - весела і динамічна гра на роз'яснення слів. Аліас з кубиками - гра , в якій гравці не діляться на команди і кожен грає сам за себе, а замість карток зі словами використовуються кубики з буквами.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете Ірового поле, чашу для кубиків, сім кубиків з буквами та один кубик без букв (ігровий джокер), дев'ятнадцять дисків категорій, вісім фігурок і вісім жетонів гравців, а також правила гри.

У чому суть гри?

Як і в інших іграх серії Аліас ми маємо справу з поясненням слів на швидкість. Особливістю даної версії гри, є відсутність команд і карток зі словами.

Кидаємо кубики (сім кубиків з буквами і один джокер) і всі уважно дивимося, який випав результат. Хто першим згадає слово з використанням вибраних літер, кричить "Аліас!" і починає пояснювати своє слово іншим гравцям, традиційним для серії способом (алегорично, не використовуючи однокореневих). Після того як хтось вгадав, обидва гравці - і той, хто пояснював, і той, хто вгадав - отримують по одному очку.

У цьому ж раунді гравці знову намагаються придумати слово з буквами, що випали на кубиках. А потім вгадують. У кожному раунді один гравець може загадати тільки одне слово, а ось вгадувати можна скільки завгодно.

Якщо гравці досить довго (секунд 30) дивляться на кубики і ніхто нічого не може придумати - починається наступний раунд і кубики перекидаються.

У більш складному варіанті гри ви можете використовувати диски категорій - загадувати належить слова, що відносяться до активної категорії.

Кому сподобається гра?

Гра Аліас з кубиками (Dice Alias) добре підійде і для вечірок і для сімейних вечорів.

Купити настільну гру Алиас з кубиками (Dice Alias) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри весела гра в слова
Вік 9+
Кількість гравців 3-8
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),