пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Селестія UA (Селестия, Celestia)

 • Виробник: Woodcat
 • Код товару: Celestia UA
 • Бонусні бали: 30
 • Наявність: В наявності
990 грн.
Ціна в бонусних балах: 990

Настільна гра Селестія UA

Настільна гра Селестія UA – гарна сімейна гра на спілкування, блеф та удачу, українська локалізація настільної гри Celestia.

Селестія - настільна гра, в якій гравці відправляться у подорожі казковими містами у пошуках скарбів (переможних очок) - кожне переміщення таїть у собі різні небезпеки, які гравці зможуть долати за допомогою спеціального спорядження. При цьому щоразу вам треба буде робити вибір - ризикувати чи ні, довіряти капітанові чи ні, ну і скинути когось за борт корабля ви теж зможете.

Гра Celestia, українське видання – що у коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої пригоди:

 • 1 повітряний корабель;
 • 6 фігурок шукачів пригод;
 • 6 жетонів шукачів пригод;
 • 9 жетонів міст;
 • 4 кубики перешкод;
 • правила гри;
 • 78 карток скарбів;
 • 68 карток спорядження;
 • 8 карток турбо-ефекту;
 • 8 карток сили.


 настільна гра Селестія - зображення ігрових компонентів

Гра Селестія (українською) - огляд

Настільна гра Селестія - красива сімейна гра на блеф та удачу з простими правилами та дуже азартним ходом гри.

Мета гри - набрати найбільше переможних очок і для цього всі гравці зійдуть на борт дивовижного повітряного корабля й вирушать у подорож небесними містами.

Як грати в настільну гру Селестія?

Викладаємо картки міст у ряд у порядку зростання. Кожен гравець бере необхідну кількість карт спорядження та розміщує свою фішку на кораблі, який ставимо на стартовому місті – Місті Вітру.

Кожне переміщення з одного міста в інше - це нова подорож і при підготовці до неї вам потрібно вибрати капітана - саме він має відбиватися від можливих небезпек. Після того як капітан призначений, він кидає кубики - стільки кубиків скільки позначено на місті, куди ви цього разу вирушаєте - на кожному кубику може випасти або нічого або одна з чотирьох небезпек. Якщо у капітана в руці є карти, які дозволять подолати небезпеки, що випали, - чудово! Корабель зможе успішно переміститися до нового міста. Ось тільки решта гравців не знає, що там у капітана за карти є. Капітан, звичайно, може сказати - ось тільки чи завжди варто вірити капітанові на слово? Це питання ви не раз поставите собі під час гри в Селестію) Так що, якщо попереду небезпеки надто страшні та й капітанові ви не довіряєте - можливо варто зійти з корабля і залишитися в місті, на якому ваш корабель зараз знаходиться. Якщо ви вирішите так зробити, то гарантовано отримайте картку скарбів цього міста. А решта - вирушать назустріч невідомості і якщо капітан не зможе відбитися від небезпек, з якими зустрівся корабель мандрівників, то всі, хто був на кораблі, жодних нагород не отримують і разом з кораблем вирушають на старт.

Зате якщо капітан успішно відбився від небезпек, то гравці після переміщення в нове місто готуються до наступної пригоди - капітаном стає наступний по колу гравець, капітан кидає кубики, бажаючі - залишають корабель, а ризикові вирушають далі.

Небесні міста розташовані в ряд, і чим далі – тим більше потенційних перешкод може випасти на кубиках, але й тим більша нагорода на вас чекатиме.

Але це гра не тільки про те - ризикнути і залишитися на кораблі або не ризикувати і покинути корабель поки ще не пізно. Це гра ще й значною мірою про довіру до капітана та інших гравців (а точніше – про недовіру). У грі є різні спецкарти, які гравці можуть розігрувати за певних ситуацій. Наприклад, за допомогою катапульти гравець може встигнути зістрибнути з корабля вже після того, як капітан сказав, що йому нічим відбитися від неприємностей по курсу.

Та й примусово скинути когось із суперників за борт корабля ви також можете. А ще сам капітан може розіграти картку, яка ігнорує небезпеку - вже після того, як у нього не виявилося на руках звичайних карт подолання перешкод і хто міг, встигли катапультуватися.

Як ви зрозуміли, хоч ми і подорожуємо Небесними містами всі разом на одному кораблі - наша команда в грі Селестія зовсім не кооператив відіграє, а по можливості намагається тим чи іншим способом завадити один одному просунутися далі.

Партія триває доки хтось не набере до 50 очок.

Гра Селестія - це, звичайно, не нещадні підстави в стилі Манчкіна, але до інших членів команди спиною тут все ж таки краще не повертатися, хе-хе)

Доповнення до гри Селестія

Де купити гру Селестія?

Настільну гру Селестія купити в Києві та Україні легко та швидко у магазині Ігродол. Замовити українське видання гри Celestia з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Селестія українською на Подолі у нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри сімейна, спілкування, удача, блеф
Вік 8+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 30-45
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Селестія - Відео огляд