пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Манчкін UA, базова гра

Манчкін UA, базова гра

  • Виробник: Третя Планета
  • Код товару: Манчкін (українське видання)
  • Бонусні бали: 21
  • Наявність: В наявності
695 грн.
Ціна в бонусних балах: 695

Настільна гра Манчкін (українською)

Гра Манчкін - популярна настільна карткова гра видана українською мовою! Манічкін - гра, що пародіює рольові карткові ігри. Головні складові тривалої популярності цієї гри: активна взаємодія гравців, добрий чорний гумор (так, саме добрий і саме - чорний!) творця гри Стіва Джексона, а також забавні малюнки Джона Ковалика.

Девіз гри - «Вали потвор! Хапай скарби! Ошукуй друзів! » (Англ. Kill the monsters, steal the treasure, staby our buddy). Отже, Поїхали!

Український Манчкін - що в коробці?

У коробці ви знайдете все, що потрібно для веселої та азартної гри:

  • 95 карт Дверей,
  • 73 карти Скарбів,
  • кубик,
  • правила українською мовою.

Розмір коробки: 150х200х55 мм

Розмір карт: 56х87 мм


 

Огляд гри Манчкін (українське видання)

На початку партії всі ми - жовтороті манчкіни першого рівня. Завдання гравця - прокачати свого персонажа до 10 рівня, вбиваючи страшних монстрів, що сховалися за Дверима в темних підземеллях, і продаючи цінні шмотки здобуті в бою.

Як грати в український Манчкін?

У грі дві колоди карт: Двері і Скарби, роздаємо гравцям по 4 кожного виду. Можна грати! 

Отримавши на руки карти, дивимося - чи немає серед них чого-небудь для підсилення вашого персонажа? Це можуть бути шмотки, що дають бонус (наприклад, «Бензопила кривавої різанини» або  «Чоботи магічного пенделя»), чи карти Класів та Рас, які додають персонажу особливі властивості, - викладаємо їх на стіл перед собою. Перетворившись на гнома-чаклуна з Ціпком напалму і натягнувши Бугайську броню, вирушаємо в підземелля!

Відкриваємо верхню картку з колоди Дверей...

Манчкин, сміливіше в бій!

За Дверима можна знайти бонус, Клас або Расу. Чи отримати Прокляття.

І, звичайно, вас може підстерігати Монстр - з яким доведеться битись. Якщо сума вашого рівня і шмоток , що ви їх на себе натягнули, перевищує рівень монстра - ви перемогли. Отримуйте в нагороду рівень і скарби!

Якщо ж монстр злісний і сильний, і не здолати його ніяк, ви можете спробувати втекти, кинувши кубик. Випало 5 або 6 - чудово! - ви втекли. В іншому випадку монстр творить з вами якесь паскудство . У різних монстрів і паскудства різні - хтось знизить рівень або забере шмотку, а хтось і до смерті вашого героя доведе.

Торг доречний!

Звичайно, якщо б гра тільки цим і обмежувалася, все було б нецікаво, нудно й сумно. 

Основна фішка, яка привертає до гри все нових і нових шанувальників, полягає в тому, що під час бою вам можуть допомогти або перешкодити. 

Вирвалися вперед - легкої перемоги над монстром не чекайте! Інші манчкіни постараються прокачати монстра або вам підкинути якусь гидотку. Але, може, хтось захоче вам допомогти? Звичайно, не безкорисливо - сміливо обіцяйте частку в скарбах за перемогу над монстром!

У грі Манчікін немає постійних союзників або ворогів, є тільки постійна мета - перемогти! За всяку ціну!

Правила гри Манчкін

 

Важливо!

Грати удвох - нецікаво. Грати компанією більше восьми осіб - складно. 

Вікові обмеження - строго індивідуально. Якщо ваша дитина навчилась не ототожнювати себе й ігрового персонажа, значить він вже - потенційний манчкін. В іншому випадку обов'язково виникне образа на маму чи тата, які не допомогли в ігровій ситуації, або того гірше - завадили в бою.

Кому сподобається Манчкін українською?

Настільна гра Манчікін - чудова можливість добре провести час в компанії необразливих, азартних людей з почуттям гумору.   Різноманітність унікальних карток з різними властивостями забезпечує велику кількість ігрових комбінацій та робить кожну партію несхожою на попередню.  Манчкін українською мовою став ще більш смішним! Безліч американських ідіом і сленгових виразів роблять гру Манчкін заскладною для дослівного перекладу. З цією складністю видавництво Третя Планета впоралося чудово, створивши відмінний художній переклад, з використанням українських ідіом і понять.

Гра Манчкін стала дуже популярною і закономірно було видання безлічі доповнень і самостійних ігор, які відрізнялися тематикою, але зберігали механіку гри і всі її принади) Деякі самостійні ігри можна об'єднувати між собою - на свій страх і ризик, звичайно, тому що властивості карт в різних іграх цілком собі можуть суперечити одне одному - у такому разі, як і у всіх інших суперечливих ситуаціях, вирішальне слово залишається за власником гри)

Окремо можна згадати гру Манчкін Легенди - яка відрізняється від базової гри тільки тематикою, але має ті ж класи і раси, а також сорочку карт ідентичну картам оригінального Манчкіна - таким чином в неї можна однаково легко грати як окремо, так і змішавши з базовою грою Манчкін.

Де купити український Манчкин?

Настільну гру Манчкін українською купити в Києві й Україні легко й швидка у магазині Ігродол. Замовити Манчкін на українській  з доставкою можна:
  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.
Ви також можете купити український Манічкін на Подолі в нашому магазині (М." Контрактова Площа ").
Характеристики
Тип гри весела та азартна гра для компанії, підстави, гумор, прокачка персонажу
Вік 10+
Кількість гравців 3-6
Тривалість гри 30+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Манчкін (українське видання) - відео оглядТеги: , Фантастические, Юмористические, Украинский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),