пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Так, Хрещений батько!

Так, Хрещений батько!

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Да, Крестный отец!
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гри Так, Хрещений Батько!

Гра Так, Хрещений Батько - захоплююча розмовна гра на імпровізацію і акторська майстерність.

Так, Хрещений Батько - гра , в якій глава мафіозного клану намагається з'ясувати, хто з членів Сім'ї забрав у нього саквояж з грошима, а решта гравців намагаються , склавши переконливе алібі, уникнути покарання.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 11 карт персонажів, три карти настрою, карту «Цементні черевики», 11 карт саквояжів, 84 карти пояснень і правила гри .

У чому суть гри?

У настільній грі Так, Хрещений батько один з гравців виступить в ролі глави мафіозного клану, а іншим гравцям дістануться різні ролі членів Сім'ї. За ігровий легендою хтось поцупив у Дона саквояж під зав'язку набитий грошима. Завдання Дона - знайти винного, завдання інших гравців - відвести підозри від себе і по можливості залишитися з шуканим валізою. В ході гри Дон по черзі викликає підозрюваних і влаштовує допит. Методи допиту виключно вербальні, так що біти і праски в грі не знадобляться :) Завдання допитуваного - за допомогою карт пояснень, на яких зображені місця, події, предмети, дії і персонажі, розповісти босові переконливу версію своєї непричетності. Гравцям слід також відігравати і роль свого персонажа (Охоронець, Коханка, Дружина і ін.) - тобто, щоб ваше алібі не суперечило характеру персонажа. Наприклад, Коханці навряд чи варто в якості алібі говорити, що вона в передбачуваний час крадіжки валізи вагони розвантажувала. А ось відвідування елітного салону краси - звучить більш правдоподібно, чи не так?

Як це відбувається?

Поставши перед темні очі Дона, граєте одну з трьох карт пояснень, які є у вас на руках, і, відштовхуючись від того що на ній зображено, намагаєтеся розповісти правдоподібну версію свого алібі. Щоб відвести підозри від себе можна (і потрібно!) Звинувачувати інших персонажів. Якщо ваш розповідь звучить плутано і неправдоподібно, настрій Дона буде погіршуватися. Для демонстрації свого ставлення до вашої розповіді у гравця-Дону є три кольорові картки настроїв - «Дон сердитий» (зелена), «Дон роздратований» (жовта) і «Дон в люті» (червона). Якщо настрій Дона зіпсовано остаточно, доля допитуваного героя незавидна - це6ментних черевиків не уникнути.

Як і у карток настроїв Дона, картки пояснень так само позначені одним з трьох кольорів - зеленим, жовтим і червоним. Використовуючи картки пояснень для підтвердження свого алібі, на колір картки пояснення уваги не звертаємо. Але щоб перевести стрілки на іншого гравця, потрібно використовувати картку з таким же кольором, що і поточний настрій Дона. Так само колір картки пояснення впливає і на маніпуляції з валізою.

Ви ж не забули ще, що по ігровій легенді, хтось забрав у Дона саквояж з грошима? Так ось це не тільки зав'язка гри, але і реальні картки з валізою у кожного гравця. І тільки в одному саквояжі - шукані гроші. В ході гри ці картки будуть переходити з рук в руки, ускладнюючи Дону пошуки.

Так, Темний Володар?

Якщо ви грали в настільну гру Так, Темний Володар , ви напевно помітили, що Хрещений Батько і Темний Володар мають багато спільного. Але однієї тільки зміною тематики справа не обмежилася. У грі Так, Хрещений Батько вдало доопрацьовані слабкі місця гри попередниці. Гравець, який взяв на себе роль Дона, виступає не просто авторитарним стимулятором ігрового процесу, змушуючи інших гравців складати історії, виправдовуватися і переводити стрілки на інших гравців. Але і сам Дон веде активне розслідування - адже, щоб виграти, йому треба знайти зниклий саквояж. Взаємодія інших гравців стало логічнішим - пишучи собі алібі, гравці враховують характер свого персонажа і характер персонажа, на якого намагаються перевести підозру Дона. Сам процес переведення стрілок на іншого гравця також став більш логічним. Крім того в грі з'явився фактор фаворита - кожен персонаж за ігровим столом має свого фаворита - іншого персонажа, якого не підставляємо, допомагаємо у важкій ситуації і разом з яким можемо спільно виграти.

Додамо трошки божевілля!

Як писалося вище, для хорошої і захоплюючої гри, гравцям необхідно враховувати характер своїх персонажів. А тепер спробуйте замість абстрактних Дона мафії, його Охоронця, Коханки і інших, наділити персонажів іменами з числа українських політичних кіл :) Гра відразу заграє новими фарбами:)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Так, Хрещений Батько - творча, розмовна гра з елементами детективу дуже залежить від компанії. Чим розкутіше гравці - тим більше задоволення доставить гра. Чим більше гравців, тим цікавіше грати. Гра непогана і в якості психологічного тренінгу.

Купити настільну гру Так, Хрещений батько! в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри весела гра для компанії, на імпровізацію
Вік 12+
Кількість гравців 4-11
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Юмористические, Русский, Языконезависимые, 12-99, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),