пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Так, Темний Володар!

Так, Темний Володар!

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Да, Темный Властелин!
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: Немає в наявності
395 грн.
Ціна в бонусних балах: 395

Настільна гра Так, Темний Володар!

Гра Так Темний Володар - весела гра на імпровізацію.

Так Темний Володар - гра, в якій страшний і жахливий Ригор Мортис - закликає слуг. Слуги тремтять. І є з-за чого - хтось із них провалив завдання великого і жахливого. Мета гри - знайти винного.

Заглянемо всередину?

Коробка з грою містить

  • 121 карту натяків,
  • 37 карт дій,
  • 10 карти спопеляє Погляду,
  • правила гри

Розміри коробки:

235х157х45

Розмір карт

56х87

У чому суть гри?

Один з учасників вибирається (самопровозглашается) Темним Володарем. Тепер в його руках доля інших гравців - його безмозких слуг.

Темний Володар озвучує завдання, яке він давав своїм слугам. Кожен з гравців намагається розповісти свою версію того, чому завдання провалено, і хто винен. Потрібно вигородити себе і підставити товариша.

У якості опорних точок розповіді використовуємо карти натяків . Викладаємо одну з таких карток із забавним малюнком і написом на стіл і, відштовхуючись від зображеного або написаного, починаємо розповідь, покликаний переконати Ригора Мортіс, що ви не при справах і абсолютно ні при чому.

Ще в грі є картки дії двох типів:

  • Переведення стрілок - переводимо стрілки на іншого гравця - нехай тепер він виправдовується
  • Постій, паровоз! - втручаємося в розповідь іншого гравця і, підкидаючи картку натяку зі своєї руки, ускладнюємо йому життя - тепер йому належить органічно включити в свій розповідь ваш натяк.

За всім цим похмуро спостерігає Темний Володар. Якщо хтось із слуг зовсім забрехався, і його розповідь втратив навіть натяк на логічність, Ригор Мортис кидає на винного Спопеляючий Погляд. Той, хто першим отримає три картки спопеляє Погляду, визнається винним і піддасться суворому покаранню.

Так, Господар!

Дане видання хіта «Так, Темний Володар!» містить 41 нову карту і альтернативні правила «Так, господар!», які ще більше урізноманітнюють гру.

Кому сподобається гра Так Темний Володар?

Це гра для великої молодіжної компанії. Наявність почуття гумору у гравців - вітається! Чим сильніше гравці вживуть в свої ролі, тим цікавіше буде грати.

Де купити гру Так Темний Володар?

Настільну гру Так Темний Володар купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Темний Володар з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити Темий Володар на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри весела творча гра для компанії
Вік 8+
Тривалість гри 30-40 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Фантастические, Юмористические, Русский, 12-99, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),