пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Доміно. Англійська мова

Доміно. Англійська мова

  • Виробник: Granna
  • Код товару: Доміно. Англійська мова
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Доміно - ізввестная у всьому світі гра для дітей і дорослих. Настільна дидактична гра Доміно. Англійська мова від польського виробника розвиваючих ігор Гранна - це відмінний матеріал для вивчення англійської мови в ігровій формі. У подарунок до гри Доміно. Англійська мова додається ще одна гра Парі чисел - теж з використанням англійської лексики.

Заглянемо всередину?

В ігровій комплект входять 28 карток доміно, 25 карток для гри Пари чисел, книжка-інструкція і словничок.

У чому суть гри?

У грі є картки з двома картинками, які позначають різні дії. Гра полягає в з'єднанні елементів, які позначають однакову дію. Наприклад, можна з'єднати картки, на одній з яких намальований сплячий хлопчик, а на іншій - сплячий кошеня, тому що обидва вони сплять - обидві картки підписані дієсловом sleep.

На початку гри картки лунають порівну всім гравцям. Потім перший гравець викладає на стіл одну зі своїх карток, наступний учасник приєднує до неї одну зі своїх карток за принципом доміно - картинки на прилеглих половинках повинні позначати однакову дію. Потім наступний гравець і т.д. Якщо у гравця немає відповідних карток, він пропускає хід. Мета гри - першим позбутися всіх своїх карток.

У грі Парі чисел гравцям потрібно знайти картки з однаковою кількістю елементів (від 1 до 12). Виграє той, хто збере найбільшу кількість пар.

Кому сподобається гра?

Гра призначена для веселого і корисного дозвілля батьків і дітей. Її можна також використовувати як ілюстративний матеріал на індивідуальних і групових заняттях англійської мови. Відомо, що в ігровій формі навчальний матеріал засвоюється дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку набагато краще.

Купити настільну гру Доміно. Англійська мова в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри развиваюча гра для дітей
Вік 4+
Кількість гравців 1-4
Тривалість гри 15+

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Украинский, Английский, 2-4, малышам, 5-7, дошкольникам, 2-6, Быстрая (до 30),