пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Бінго. Англійська мова

Бінго. Англійська мова

  • Виробник: Granna
  • Код товару: Бінго. Англійська мова
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Бінго - цікава гра, в яку з задоволенням грають діти і дорослі у всьому світі. Настільна гра Б ІНГО. Англійська мова від польського виробника розвиваючих ігор Гранна порадує юних учасників веселими картинками і захоплюючим ігровим процесом, а їх батьків - безсумнівною користю такого проведення часу, адже в ході гри діти вивчають і закріплюють англійську лексику. У подарунок до гри Бінго. Англійська мова додається ще одна гра Парі прікметніків - теж з використанням англійської лексики.

Заглянемо всередину?

Усередині коробки знаходимо: 36 карток, 72 жетона, 12 планшеток, 25 карток для гри Пари прикметників, книжку-інструкцію і словничок, правила гри.

У чому суть гри?

Кожен гравець отримує двосторонню планшетку із зображеннями тварин, предметів і ін. З одного боку і їх англійськими назвами з іншого, і кладе її перед собою малюнками вгору.

У ведучого знаходяться стопка карток з такими ж малюнками і жетони. Ведучий витягує будь-яку картку, показує її учасникам гри і називає по-англійськи то, що на ній зображено (англійська назва - на зворотному боці картки). Гравець, який першим відшукає на своїй планшетки аналогічний малюнок і крикне «Бінго!», Отримує жетон, яким накриває знайдений малюнок. Мета гри - першим накрити жетонами все малюнки на планшетки.

А що ще цікавого?

Можна зіграти в більш складний варіант гри з дітьми, у яких трохи вище рівень володіння англійською мовою. У цьому випадку ведучий показує і називає слово без демонстрації зображення, а гравці шукають на планшетка малюнок до названого слова. Або ж планшетка кладеться словами вгору, ведучий показує малюнок, і гравці повинні знайти відповідне цьому малюнку слово.

У грі Парі прікметніків гравцям належить збирати пари англійських прикметників з протилежним значенням. Виграє той, хто збере найбільшу кількість пар.

Кому сподобається гра?

Діти старше 5 років з радістю візьмуть участь у веселій і шумній грі з однолітками. Але при бажанні гру можна використовувати як ілюстративний матеріал і на індивідуальному занятті з дитиною. На неї варто звернути увагу і батькам, і викладачам англійської. Нехай дитина вчить мову із задоволенням!

Купити настільну гру Бінго. Англійська мова в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри розвиваюча гра для дітей
Вік 5+
Кількість гравців 2-12
Тривалість гри 15+
Мова англійська, , правила українською

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Украинский, Английский, 5-7, дошкольникам, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),