пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Емікс. гра в емоції

Емікс. гра в емоції

  • Виробник: Сделано в Украине!
  • Код товару: Эмикс. игра в эмоции
  • Бонусні бали: 17
  • Наявність: В наявності
550 грн.
Ціна в бонусних балах: 550

Настільна гра Емік з - стратегічна гра на розвиток свого персонажа. Емікс - гра з активною взаємодією гравців, в якій за допомогою карт позитивних і негативних емоцій ви будете прокачувати свого персонажа, намагаючись набрати якомога більше переможних очок - позитивних чи негативних ЕМОНА, не забуваючи заважати іншим гравцям розвивати своїх персонажів.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете дев'яносто ігрових карт (і десять порожніх карт, для тих, хто захоче внести свою лепту в одвічну битву добра і зла), ігрове поле, шість маркерів, два кубика, сто синіх і сто червоних фішок-ЕМОНА, чотири карти-пам'ятки і правила гри.

У чому суть гри?

У настільної гри Емікс є підзаголовок - гра в емоції . Однак не варто думати, що перед вами простенька гра для вечірки, в якій учасникам треба відігравати ті чи інші емоції. Емікс - досить глибока стратегічна гра на розвиток свого персонажа. Втім, емоцій пов'язаних зі стратегічним плануванням і захоплюючими несподіваними тактичними рішеннями, в грі, безумовно, вистачає.

Всесвіт Емонітов

Творці гри придумали оригінальну ігрову всесвіт, в якій панують Емоніти - фантастичні істоти, які харчуються людськими емоціями. Гравцям належить на час гри перетворитися в таких емонітов і, розвиваючи свого підопічного персонажа-людини, виробляти з його допомогою емоції, що вимірюються в ЕМОНАХ.

Не всі емони однаково корисні

Емоції в грі, як і в житті, бувають позитивні і негативні. Відповідно і розвивати свого персонажа ви можете або в позитивному, або в негативному напрямку. Чим краще «прокачаний» ваш персонаж в тому чи іншому напрямку, тим більше позитивних або негативних ЕМОНА збираєте ви, і тим далі просувається ваша фішка за шкалою підрахунку очок. Для перемоги гравцеві треба набрати сто позитивних або сто негативних ЕМОНА. Якщо ж за десять раундів ніхто не дійшов до заповітної позначки - перемагає гравець з найбільшою кількістю ЕМОНА того чи іншого заряду.

Хитрість в тому, що поглинати ЕМОНА треба не бездумно, а ретельно прораховуючи свої дії, адже позитивні і негативні емоції взаимоуничтожаются і вам в залік йде тільки залишок. Наприклад, набрали ви в кінці раунду 10 позитивних ЕМОНА і 3 негативних - десять мінус три, отримуємо сім. І рухаємо свою фішку на сім поділок в позитивному напрямку. Набрали 5 позитивних і 20 негативних - рухаєтеся на 15 поділок в негативному напрямку. Загальна стратеги така - вибираємо напрям, в якому будемо розвиватися (залежить від карт прийшли на руку і дій опонентів), і намагаємося в кожен раунд збирати ЕМОНА відповідного заряду, а від протилежних ЕМОНА - позбавлятися. Ну і не забуваємо активно заважати іншим гравцям - заряджаючи їх емоціями протилежними тим, які вони намагаються розвивати.

"Люди, по суті, живуть тільки для того, щоб переживати емоції"

(Януш Леон Вишневський)

Гра складається з раундів. Кожен раунд складається з трьох фаз.

1 Фаза заряду

У цій фазі ми заряджаємося деякою кількістю ЕМОНА, які зможемо потім використовувати.

По-перше, кидаємо два кубика, і з їх допомогою визначаємо скільки позитивних і скільки негативних ЕМОНА ми зараз отримаємо. У першому раунді це і весь ваш заряд, а з другого раунду, ви також зможете в цій фазі отримати ЕМОНА за викладені перед собою карти сили і ЕМОНА, які ви отримали в карму.

Отже, ми зарядилися, на руці у кожного гравця по п'ять карт, а фішки стоять в середині ігрового поля на нейтральній позначці. Переходимо до другої фази.

2. Фаза Впливи

У цій фазі гравці роблять дії. Усього доступно чотири типи дій:

- взяти карту з колоди в руку;

- активувати карту з руки, тобто розіграти одну з наявних у вас на руках карт, виклавши її перед собою або підкинувши одному із суперників. Якщо на карті вказана ціна в ЕМОНА, для її активації потрібно заплатити вказану кількість ЕМОНА відповідного заряду.

Підкидаючи певні карти іншому гравцеві, можна дуже сильно зіпсувати йому настрій хе-хе, але слід пам'ятати про карму - ціна яку ви платите, щоб активувати карту на іншого гравця, повернеться вам в наступний хід в подвійному розмірі. Наприклад, підкидаєте ви гравцеві розвивається в позитивному напрямку карту Песимізм. І платите за активацію її ціну - чотири негативних Емона. І тут же отримуєте в карму вісім негативних ЕМОНА, які прийдуть вам в наступному раунді. Якщо ви самі розвиваєтеся в негативному напрямку - відмінно! Це може бути гарною надбавкою до рахунку. А ось якщо в позитивному - ці ЕМОНА навряд чи принесуть вам задоволення:)

- наступне доступне дію - використовувати властивість своєї активної сили. Тобто цим дією ви граєте те, що написано на одній з викладених перед вами карт.

- І останнє, що ви можете зробити - обміняти до трьох карт з руки на ЕМОНА за курсом один до одного. Карти з руки йдуть в скидання, а ви добираєте із загального запасу відповідну кількість потрібних вам ЕМОНА.

Отже вам доступні чотири можливих дії. З них в кожен раунд можна зробити три будь-яких - це можуть бути всі три різних дії, або кілька разів одне і те ж.

3. Фаза результату

Якщо на викладених перед вами картах є властивості діючі в цій фазі - застосовуємо їх. Після чого подчсітиваем кількість набраних в це раунд позитивних і негативних ЕМОНА, від більшого віднімаємо менше і на отриману різницю рухаємо свою фішку в той чи іншому напрямку по треку підрахунку очок.

Добираємо карти на руку до п'яти.

Це все що стосується загальної структури гри. Втім, в настільній грі Емікс вистачає нюансів, які роблять гру цікавою і непередбачуваною. Зав'язані вони на розігруються в фазі Впливи картах.

Карти в грі бувають трьох типів:

- Сила . Така карта спочатку активується на себе або на іншого - викладаємо перед собою або перед суперником. Щоб використовувати її, потрібно витратити окрему дію. Зате використовувати можна багаторазово. Максимум перед гравцем може бути викладено п'ять різних карт сил. Однакові карти сили викладаємо одну поверх іншої, подвоюючи таким чином її ефект. Ліміт за кількістю однакових карт сил вказано на самій карті.

- Ефект . Карта миттєвої дії - розіграли на себе або іншого гравця, виконали написане на ній дію, скинули.

- Момент . Це також карта миттєвої дії. Відрізняється від Ефекту тим, що може бути розіграна тільки в якийсь певний ігровий момент.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Емікс - гра на прокачування свого персонажа. Емікс – гра середнього рівня складності з активною агресивною взаємодією гравців у стилі Манчкіна. Фактор випадковості великий на початку гри, але поступово зменшується завдяки вашим діям по  розвитку свого персонажа.


Купити настільну гру Емікс в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри стратегія на развиток персонажу
Вік 12+
Кількість гравців 1-4
Тривалість гри 30-120 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Стратегические, Фантастические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),