пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Еволюція: Час літати UA (українське кольорове видання)

  • Виробник: Hobbygames
  • Код товару: Еволюція: Час літати UA (оновлене видання)
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: В наявності
395 грн.
Ціна в бонусних балах: 395

Доповнення Еволюція Час літати (UA)

Дополнение Еволюція Час літати - оновлене кольорове українське видання доповнення Час Літати до гри Еволюція.

Еволюція час літати (українською) - доповнення, яке додає в гру нові властивості тварин і дає можливість грати вшістьох!

---

У продажу залишилася обмежена кількість доповнення Час Літати старого видання за ціною 250 грн. - воно підходить для старого видання базової гри (з ящіркою на коробці).

---

Еволюція Час літати (українською) - що в коробці?

У невеличкій коробочці ви знайдете:

  • 42 додаткові карти,
  • 16 фішок їжі,
  • кубик,
  • правила гри.

Компоненти доповнення Еволюція: Час літаті UA - зображення

(на сайті тимчасово представлені фото старого видання доповнення)

Доповнення Еволюція: Час літати (українське видання) - огляд

Еволюція не стоїть на місці. Принаймні, в настільній грі поява нових видів відбувається стрімко, а з доповненням Час Літаті відкривається воістину безмежні можливості для експериментів. Беремо доповнення, змішуємо з картами базової гри і отримуємо не тільки більш цікаву і непередбачувану гру, але і можливість грати вшістьох.

Ігровий процес не змінився. Створюємо тварин і наділяємо їх властивостями, які повинні їм допомогти вижити. Кидаємо кубики і визначаємо розмір кормової бази. Годуємо свою зграю. Тварини, що залишилися голодними, залишають цей тлінний світ.

Вчимося літати, розвиваємо інтелект і головне - остерігаємось Трематоди!

Політ дає можливість тварині полетіти від хижака, якщо тільки на ній не «навісили» властивостей більше, ніж на є хижаку, що її атакував. Живородіння дозволяє нагодованій тварині «народити» нову тваринку.

Трематода - різновид паразита, який підкидається на парну властивість. Тепер кожна тварина в парі буде мати потребу в додатковій їжі.

За допомогою Метаморфози можна нагодувати тварину скиданням однієї з її властивостей. Вудильник додасть непередбачуваності до атак хижака, оскільки, прикидаючись звичайною твариною без будь-яких властивостей, у відповідь на атаку на одну з ваших тварин може скинути з себе личину «мирної овечки» і сам атакувати хижака!

Інтелект дає можливість хижакові ігнорувати одну із захисних властивостей травоїдної, Черепашка і Чорнильна хмара допомагають захищатися. Також в грі з'являються напад із Засідки і Спеціалізоване харчування.

Цікавий факт

У базовій версії настільної гри була можливість створювати тварин з близько 50 тисячами різних комбінацій властивостей, а з доповненням число можливих комбінацій перевищило 50 мільйонів!

Кому сподобається додаток Еволюція Час літати?

Доповнення напевно сподобається всім, хто вже встиг оцінити можливості базової гри. Компактна коробка дозволить не тільки насолодитися еволюційними процесами вдома, але і взяти гру в поїздку, на природу або урок біології :)

Де купити доповнення Еволюція Час літати на українському (Hobbygames)?

Доповнення Еволюція Час літати (українською) купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити оновлене кольорове українське видання доповнення Еволюція Час літати (Hobbygames) з доставкою можна:

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Еволюція Час літати на українському на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 12+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 30-60 хв
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Украинский, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),