пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Зоряні імперії (RU)

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: 1494
 • Бонусні бали: 13
 • Наявність: Немає в наявності
450 грн.
Ціна в бонусних балах: 450

Настільна гра Зоряні імперії (Star Realms)

Настільна гра Зоряні імперії - колодобудівна стратегія на фантастичну тематику.

Зоряні імперії - настільна гра з активною взаємодією гравців, в якій вам належить очолити космічну імперію і повести її флот в бій проти інших імперій. Гра розрахована на двох гравців, але якщо об'єднати два комплекти гри, можна грати втрьох і вчотирьох. А якщо купити три гри - можна зіграти і великою компанією на п'ять-шість гравців.

Гра Зоряні Імперії - що в коробці?

У невеликій коробочці з грою ви знайдете все, що вам знадобиться в галактичному битві:

 • 128 карт
 • правила гри російською мовою


Розмір коробки152х197х37

Розмір карт63х89 - 128 шт.

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт Україна 63,5x88 - 2 уп.


Гра Зоряні імперії - зображення коробки


Гра Зоряні імперії - огляд

Перед нами чудова колодобудівна гра з фантастичним сюжетом. Як і в інших іграх з такою механікою - отримуємо на руки стартову колоду.

В Зоряних імперіях карти - це різні космічні кораблі і бази, за допомогою яких можна докуповувати карти з резерву собі в колоду, захищатися і основне - атакувати, атакувати і ще раз атакувати противника. На початку гри кожен гравець має п'ятдесят очок життя.

Мета гри - знищити опонента, тобто опустити його здоров'я нижче нуля.

Два слова про механіку колодубудування

Якщо ви знаєте, що таке колодобудівні ігри, сміливо переходьте до наступного розділу. Для інших буквально пара слів, що це таке.

Загальним для жанру колодобудівних ігор є наявність стартової колоди у кожного гравця і загального резерву карт, з якого в ході гри кожен може докуповувати карти собі в колоду.

У свій хід гравець розігрує карти з руки (в різних іграх це може відбуватися по-різному), після чого розіграні карти, карти, що залишилися в руці, а також докуплені в цей хід карти відправляються в особисту стопку скидання гравця. Після чого гравець добирає карти зі своєї колоди і зможе розіграти їх в свій наступний хід. Коли карти в колоді гравця закінчуються, гравець перетасовує свою стопку скидання і отримує таким чином нову колоду. Докуповуючи в ході гри нові, більш сильні карти, гравець «прокачує» свою колоду. Ну а як саме і для чого прокачується колода - у різних іграх реалізується по-різному. (У Домініоні, наприклад, нам потрібно наповнити свою колоду картами переможних очок. Ось тільки підрахунок переможних очок відбувається в кінці гри, а в ході самої гри такі карти ніякої користі не приносять, а навпаки - заважають.)

Зоряні імперії - як грати?

У базовому дуельному режимі, отримуємо на руки свою стартову колоду (космічні кораблі - Розвідники і Штурмовики), із загальної колоди відкриваємо п'ять випадкових карт - це Торговий ряд. Карти з Торгового ряду, а також простенькі базові карти (Дослідники), які складаємо окремою стопкою, ви зможете докуповувати в свій хід. Як тільки карта з Торгового ряду куплена - на її місце відкривається нова із загальної колоди.

У свій хід гравець може розіграти скільки завгодно карт з руки і зробити скільки завгодно покупок - були б гроші :)

Розігруємо карти так, щоб завдати якомога більшої шкоди противнику і докупити собі в колоду найбільш ласі карти з резерву. І ясна річ - часто доводиться напружено вирішувати, що зараз актуальніше: використати властивість атаки вашої карти і пальнути в противника або задіяти торгову властивість і посилити свою колоду.

За функціональністю карти діляться на два типи:

 • кораблі - розігруються і лежать перед гравцем до закінчення ходу, потім йдуть в скидання гравця
 • бази / аванпости - розігруються і залишаються лежати перед гравцем і після завершення ходу, до тих пір, поки не будуть знищені противником. Аванпост, до того ж приймає на себе усю шкоду, що наносить противник - поки стоїть аванпост, атакують саме його, а не вас.

Всі карти мали однакову з чотирьох фракцій:

 • Слимаки,
 • Торгова Федерація,
 • Зоряна імперія,
 • Технокульт.

Кожна фракція має свої особливості, які має сенс враховувати, докуповуючи карти з резерву і плануючи стратегію розвитку своєї колоди. За допомогою карт Зоряною імперії можна впливати на руку противника; Торгова фракція відрізняється здатністю відновлювати очки здоров'я; Слимаки можуть знищувати кораблі і бази в Торговому ряду; а фракція Технокульта вміє чистити свою колоду, позбавляючись від слабких карт.

Крім того, що кожна фракція має свої сильні сторони, багато карт мають особливу «союзну» властивість - яка спрацьовує тільки в тому випадку, якщо на столі вже лежить союзна карта - будь-яка інша карта цієї ж фракції.

Зоряні Імперії - варіанти гри для трьох і більше гравців

Как мы уже писали выше, Звездные Империи игра дуэльная - базовой коробочки хватает строго на двух игроков. Что делать если есть желание играть бОльшим составом?

Все просто!

Докуповує ще одну базову гру Зоряні імперії і вже можна грати втрьох і вчотирьох. Третя коробочка дозволить влаштувати і більш масштабні зоряні війни - до шести гравців відразу. Чим більше гравців, тим більше доступних варіантів правил.

Купа мала (від 3-х гравців)

Кожен грає сам за себе, перемагає єдиний вцілілий.

Мисливець (від 3-х гравців)

Атакуємо один одного строго по колу - ви можете атакувати тільки суперника ліворуч.

Гідра (для 4-х і 6-ти гравців)

Ділимося на команди по 2 особи в команді. Запас очок здоров'я спільний на команду. У кожного в команді своя особиста колода, але очки торгівлі і атаки можна використовувати спільно.

Перемагає команда, якій вдалося вижити в цій сутичці.

Імператор (для 6-ти гравців)

Гравці діляться на 2 команда по три учасники в кожній. Один з гравців в команді стає Імператором, а двоє інших розташовуються ліворуч та праворуч і стають союзниками - Адміралами. Адмірал може атакувати тільки Адмірала іншої команди, який сидить перед ним, і тільки після його знищення може атакувати Імператора. Імператори здатні атакувати будь-якого супротивника. За торгові очки можна передавати карти зі скидання своєї колоди в колоду союзника.

Наліт (для 3-6 гравців)

Один з гравців стає Босом, всі інші Грабіжники. Завдання Боса знищити всіх Грабіжників, а у Грабіжників - спільними зусиллями здобути перемогу над Босом. Грабіжникам дозволяється обговорювати планування своїх спільних атак. А Бос отримує ігрову перевагу, розігруючи більше карт в свій хід.

Так чому ж Зоряні Імперії такі хороші?

У грі Зоряні Імперії за досить простих правил гри, які вивчаються дуже швидко, і досить демократичноюї ціни, присутнє широченне поле для ігрових експериментів. Завдяки ігровим особливостям, комбити в грі можна багато й зі смаком. Більшість карт мають декілька властивостей - фундаментальна властивість (діє завжди), союзна властивість (це якщо на столі викладена ще одна карта цієї ж фракції) і властивість знищення (дуже сильна, але одноразова властивість - карта назавжди йде з гри). Партії проходять динамічно та азартно!

А ще до гри випущено кілька доповнень, які зроблять партії в Зоряні Імперії ще більш різноманітними, а також - самостійні ігри в цій серії, які можна змішувати між собою!

Доповнення до гри Зоряні імперії

Де купити гру Зоряні імперії (Hobby World)?

Настільну гру Зоряні імперії купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити базову гру Зоряні імперії (Hobby World) з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Star Realms російською на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри колодобудівна стратегія
Вік 12+
Кількість гравців 2-4-6
Тривалість гри 30-60 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відеоправіла гри Зоряні Імперії

Теги: , Стратегические, Фантастические, Колодостроительные, Русский, 12-99, Для двоих, 2-6, Обычная (30-90),