пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
К2

К2

  • Виробник: IGames (UA)
  • Код товару: К2
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра К2 - цікава, атмосферна сімейна гра-гонка. К2 - гра, в якій не обов'язково захоплюватися екстремальними видами спорту, щоб отримати задоволення від підкорення другої заввишки вершині світу - гори К2.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою нас чекає все необхідне для захоплюючого сходження на вершину: двостороннє поле (літній і зимовий маршрути), 12 тайлів погоди, дерев'яний маркер погоди, маркер поточного гравця, 20 дерев'яних фішок альпіністів, 10 дерев'яних фішок наметів, 5 персональних полів, 10 дерев'яних маркерів акліматизації, 90 карт дій, 20 жетонів ризику, 5 карт порятунку і правила гри російською та українською мовами.

У чому суть гри?

К2 - одна з найскладніших для сходження вершин. Поступаючись Евересту по висоті, К2 значно складніша і небезпечніша для підкорення. Розташована вона в гірському хребті Каракорум на кордоні Пакистану та Китаю. Вам же належить здійснити сходження на К2 за ігровим столом. І навіть якщо альпінізм не перебуває у сфері ваших першочергових інтересів, гра здатна захопити і захопити процесом навіть найвіддаленіших від гірської романтики гравців.

Краще гір можуть бути тільки гори!

У грі «К2» кожен з гравців очолює команду з двох альпіністів, які намагаються піднятися на вершину. Ігрове поле - гора з нанесеними локаціями маршруту. Гра ведеться за переможні очки - чим вище заліз ваш альпініст, тим більше ПО заробляє ваша команда. Але важливо не тільки залізти вище інших, але і вижити протягом всієї 18-денної експедиції. Кожен ривок вгору потрібно робити зважено і продумано, з урахуванням прогнозу погоди, можливості відігрітися в наметі і наявності на руках необхідних карт. Адже якщо рівень здоров'я вашого альпініста опуститься нижче 1, це означатиме його смерть і втрату набраних ним очок.

К2 - урок виживання

На початку маршруту альпіністи кожен хід автоматично набирають по 1 очку акліматизації (здоров'я), потім йде нейтральна зона, а де-то з середини маршруту рівень акліматизації почне зменшуватися. Щоб не загинути безславно, у ваших альпіністів є по одному наметі, яку можна встановити на маршруті і відігрітися - знаходження в наметі підвищує рівень акліматизації. Ось тільки раз встановлена ??палатка вже не може бути перенесена в інше місце. Так що до вибору місця для її установки слід підійти максимально відповідально.

Друга можливість поправити здоров'я - зіграти на альпініста спеціальну картку акліматизації.

Крім цих карт, вам доступні також картки руху, за допомогою яких перемещаем своїх альпіністів по маршруту.

У кожен хід гравці одночасно грають по 3 картки і застосовують їх ефекти на своїх альпіністів - рухають і/або лікуються. Гравець, який в поточний хід може зробити максимальний ривок вперед по маршруту (тобто виклав картки руху з найбільшою сумою очок), повинен витягнути жетон ризику і відняти його значення (0, 1 або 2) від руху або акліматизації - вибирайте самі, ніж пожертвуєте. Що в загальному абсолютно логічно: швидко рухатися - ризиковано і небезпечно для здоров'я.

Взагалі, вся ігрова механіка дуже логічно і органічно пов'язана з тематикою гри. Що й не дивно, адже розробник гри - Адам Калужа - має достатній досвід альпініста.

Чим вище до вершини, тим складніше підтримувати здоров'я своїх альпіністів, та й рухатися буде все важче й важче - перехід на наступну локацію вимагає додаткових одиниць руху.

І не забуваємо стежити за прогнозом погоди! У сонячний день можна сміливо рухатися вперед. А несприятлива погода буде віднімати у ваших альпіністів окуляри акліматизації.

К2 - гра, в якій легко можна встановити кілька рівнів складності, в залежності від досвіду гравців. По-перше, двостороннє поле дає два варіанти маршруту - річний (легший) і зимовий (складніше). По-друге, набір тайлів для прогнозу погоди також представлений двома варіантами - літнім і зимовим (в річному - більше сонячних днів). Комбінуючи ці можливості, ви отримаєте чотири рівні складності для гри. До того, ж для новачків пропонується використовувати спеціальну рятувальну картку, яка один раз за гру дасть можливість вашому зірвався альпіністові почати сходження заново.

Кому сподобається гра?

Настільна гра К2 добре підійде для гри з друзями або в сімейному колі. Не дуже складні правила, проте дають дуже великі можливості для захоплюючого і дійсно напруженого подорожі.

Купити настільну гру К2 в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купитик"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри атмосферна гра-гонка
Вік 8+
Кількість гравців 1-5
Тривалість гри 60+
Мова рос., українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Приключенческие, Русский, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),