пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Космонавти (Kosmonavts)

Космонавти (Kosmonavts)

0 грн.

Настільна гра Космонавти - захоплююча сімейна гра-гонка, в якій ви приймете на себе управління космічним кораблем і стартуєте з Землі, щоб відвідати інші планети Сонячної системи і першим повернутися додому.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючого космічної подорожі: ігрове поле із зображенням Сонячної системи; чотири персональних поля-корабля; жетон інструктора; 48 кубиків звичайного палива і 16 кубиків гіпертопліва; 12 кубиків енергощітов, один лист з наклейками; чотири фішки кораблів, дев'ять фішок планет і комети; чотири фішки гравців; 30 карток подій і 16 карток секретних Місій; 36 жетонів посадки, які дають Переможні Окуляри за приземлення на планети і комету; правила гри.

У чому суть гри?

У грі Космонавти гравцям належить взяти участь в грандіозній космічній регаті, відвідати 7 планет Сонячної системи і повернутися на Землю.

На початку гри гравці по черзі мають фішки планет на їх орбітах, таким чином стартові позиції в кожній грі будуть відрізнятися. Потім, на кожній планеті виставляємо стопкою чотири жетона з Переможними Очок - від 1по внизу стопки до 4ПО вгорі. За ці Переможні Окуляри нам і належить поборотися. Відвідуючи планету, гравець забирає собі верхній жетон. Так що, чим раніше ви відвідаєте планету, тим більше ПО піде до вас в актив.

Втім, у кожного космонавта в рукаві на руках є ще по три картки з секретними завданнями, які дають можливість заробити додаткові ПО.

Він сказав «Поїхали!»

Розробники гри Юрій Гагарін Ямщиков і Надія Пенкрат придумали дуже цікаву і, що важливо, достовірну механіку переміщення космічного корабля в безповітряному просторі.

Паливом в грі служать жовті (звичайне паливо) і червоні (гіпертопліво) енергокуби. Заправляємося під зав'язку і - вперед. Щоб корабель почав рух, вам треба перемістити енергокуб (від 1 до 3 за хід) зі свого паливного бака на троянду напрямків, яка вдає із себе зображення вашої ракети, оточене шістьма гекса. На який гекс ви розміщуєте енергокуб - в тому напрямку і пересувається ваша ракета на ігровому полі. Ставите два кубика енергії - ракета переміщується на два ділення в заданому напрямку, три кубика - на три поділки.

Гальмуй !!!

У космосі простір у нас безповітряний і сили тертя немає. Імпульс, який ми даємо кораблю, діє не тільки в поточному ходу. І на наступний хід ми продовжуємо рух в заданому напрямку, поки не загальмував. Для гальмування переносимо з паливного бака пальне на протилежну сторону троянди напрямків.

Основи навігації освоєні - вперед в погоню за планетами!

До речі, поганятися за планетами дійсно доведеться - адже фішки планет не стоять на місці, а рухаються по своїх орбітах!

Так що в розрахунках, куди і з якою швидкістю летіти, не забувайте враховувати, що в кінці кожного ходу планети зміщуються на одну поділку по орбіті. Що трохи ускладнює життя космонавтам-новачкам. Зате досвідчені космонавти цьому тільки раді - адже, приземлившись на планеті і забравши собі жетончик з ПО, ви можете не тільки дозаправитися, а й, осідлавши планету, виконати частину маршруту на ній:)

На ігровому полі є небезпечні зони - пояс астероїдів і простір, що прилягає до Сонця. Закінчуючи хід в таких зонах, гравець змушений розплачуватися захисним щитом. Якщо ж все три щита вже витрачені або трапилося інше фатальне подія - ваш корабель вилетів за межі Сонячної системи або врізався в Сонце, вас чекає евакуація до останньої відвідується планеті, звідки ви продовжите свою подорож.

Структура ходу

Кожен хід складається з чотирьох фаз:

1. Фаза подій

Гравець з перехідним званням Інструктори, вибирає одну з трьох відкритих карток випадкових подій, яка впливає на всіх гравців в цьому ходу.

Картки можуть змістити всі кораблі в заданому напрямку, додати паливо в бак або змусити приземлитися на найближчій планеті, дати можливість використовувати додатковий енергокуб або заборонити коригування курсу.

2. Фаза віддачі наказів

Переміщаємо паливо з бака на троянду напрямків

3. Фаза польоту або дозаправки

Летимо в заданому напрямку або заправляємося пальним, якщо знаходимося на планеті.

4. Фаза руху планет і комети

Кому сподобається гра?

Настільна гра Космонавти - відмінна сімейна гра, з якої ви не тільки захоплююче проведете час, але заповните освітній мінімум (Земля рухається навколо Сонця, а не навпаки :) і потреніруете просторову уяву. Гру Космонавти можна рекомендувати як для дітей, починаючи з 8-10 років (прямого конфлікту між гравцями немає, а обчислення руху тільки на перший погляд здаються складними), так і для дорослих гравців. Окремо слід згадати високу якість ігрових компонентів - розробка російських авторів була видана в Німеччині португальським видавництвом.

Купити настільну гру Космонавти в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра-гонка
Вік 8+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),