пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Каркассон: Бродячий цирк (доповнення 10), рус.

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: Бродячий цирк
 • Бонусні бали: 13
 • Наявність: Немає в наявності
445 грн.
Ціна в бонусних балах: 445

Доповнення Каркассон: Бродячий цирк

Каркассон Бродячий цирк - десяте доповнення до настільної гри Каркассон

Доповнення Бродячий цирк подарує три нових способи отримання переможних очок - відправляйте підданих ближче до цирку, будуйте піраміду з акробатів і скористайтесь з уміння Директора цирку отримати прибуток за виставу!

Каркассон: Бродячий цирк - що в коробці?

У коробці з доповненням ви знайдете:

 • фішка шатра
 •  16 жетонів тварин
 •  12 тайлів з наметовим табором
 •  8 тайлів акробатів
 •  6 фішок директорів цирку
 •  Правила гри


Розмір коробки

190x137x64 мм


Доповнення Каркассон: Бродячий цирк - фото та огляд Under the Big Top російською| Ігродол

Каркассон: Бродячий цирк - огляд доповнення

З доповненням Бродячий цирк в грі з'являється кілька нових способів отримання переможних очок.

Приїхав цирк!

На початку гри перемішуємо і взакриту викладаємо жетони з тваринами на столі біля треку для підрахунку очок.

Коли в грі вперше попадається тайл із зображенням наметового табору - розміщуєте його за звичайними правилами, а потім викладаєте на нього жетон тварин (яку тварину зображено на жетоні і скільки очок він може принести - не дивимось), а поверх жетона ставимо фішку шатра - це і є наш бродячий цирк і багато підданих (ваші й інших гравців) напевно захочуть відвідати його виставу!

Коли в грі знову з'являється тайл із зображенням наметового табору, то крім звичайних дій, на нього викладаємо новий жетон тварин і переносимо на нього фішку шатра. А ось попередній жетон нарешті перевертаємо і дивимося, скільки там було переможних очок - саме стільки очок отримують гравці за кожного свого підданого, який перебував на восьми сусідніх тайлах.

Тепер ви розумієте, чому піддані так прагнули відвідати виставу та опинитися ближче до намету? :)

Виступ Акробатів!

Коли викладаєте тайл з майданчиком для акробатів ви можете замість того щоб виставити свого підданого на об'єкти цього тайла за звичайними правилами, поставити його на одну з двох ділянок для акробатів. Тепер ваш підданий перетворився в акробата і стоїть в незавершеної піраміді акробатів. Кожного разу, коли будь-який гравець буде викладати новий тайл, що буде стикатися з цим тайлом, він зможе поставити свого підданого в піраміду акробатів.

Коли в піраміді буде стояти три міпла, вона буде вважатися завершеною, додавати акробатів в неї вже буде не можна, але очки можна буде отримати тільки в один з наступних ходів - коли будь-який гравець вирішить замість виставлення міпла ініціювати підрахунок очок за піраміду акробатів.


Гравець (або гравці) - отримує 5 очок за кожного свого міпла в піраміді!

Директор цирка

За бажання ви можете виставити на об'єкт замість звичайного підданого фішку директора цирку. Після завершення такого об'єкта, гравець отримує очки за звичайними правилами, а також додатково:

 • по 2 очки за кожен тайл з наметовим табором і за кожен тайл акробатів, які межують з тайлом, на якому знаходиться директор цирку;
 • і ще 2 очка, якщо сам директор знаходиться на одному з таких тайлів.


Доповнення Каркассон Бродячий цирк є відносно "мирним". Механіки, які в ньому додаються націлені на спільне отримання переможних очок і на використання дій інших гравців для своєї вигоди. Уміння на халяву "прокотитися" на досягненнях суперників - що може бути приємніше? :)

Де купити гру Каркассон: Бродячий цирк?

Десяте доповнення до гри Каркассон - Бродячий цирк купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити carcassonne Under the Big Top російською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 •  на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити доповнення Бродячий цирк на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 7+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 40+
Мова рос. мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.