пн-пт 13.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Карти конфлікту UA (Карти Конфлікту українською)

Карти конфлікту UA (Карти Конфлікту українською)

  • Виробник: iPartyGames
  • Код товару: Карти Конфлікту UA
  • Бонусні бали: 14
  • Наявність: В наявності
470 грн.
Ціна в бонусних балах: 470

Настільна гра Карти конфлікту - українською!

Непристойно смішна гра для компанії! Це гра з чорним, цинічним і вульгарним гумором, і тепер Карти Конфлікту заговорили українською мовою!

Українські Карти Конфликту - що в коробці?

У важкій чорній коробці з грою ви знайдете картки, дуже багато карток. Чорні картки з питаннями (90 штук) і білі картки з відповідями (400 штук), а ще правила українською мовою - і цього з головою вистачити для непристойно веселої гри!

Як грати в Карти конфлікта (українською)?

Українські Карти конфлікту - гра-аналог американської гри Cards Against Humanity. І як в оригінальній версії, в грі немає ніяких обмежень і табу - хохміть, тонко жартуйте, обсьобуйте, знущайтеся, насміхайтеся і пошліть! Головне щоб поруч не було дітей і людей особливо вразливих. Загалом, обмеження "18+" на коробочці намальовано не дарма - ми вас попередили!

Над чим сміємося?

Сміятися ми будемо над усім, над чим сміятися в пристойному співтоваристві не прийнято - будь-які табуйовані теми широко представлені в українській настільній грі для вечірок Карті конфлікту UA.

Це просто!

Ведучий витягує випадкову чорну картку і зачитує те, що на ній написано - речення з пропущеною частиною або питання. Решта учасників уважно вивчають білі картки у себе на руці і намагаються підібрати найсмішніший варіант відповіді. Всі варіанти викладаються на стіл сорочкою вгору і перемішуються, після чого ведучий зачитує всі відповіді - найсмішніші супроводжуються вибухами реготу! Відповідь, яку ведучий вважатиме найкращою, нагороджується переможним балом.

Наступний раунд - наступний ведучий і нові приводи для сміху!

Кому сподобається українська гра Карти конфлікту?

Настільна гра Карти конфлікту UA - хороший варіант для молодіжних компаній. Карти конфлікту UA - гра для дорослих гравців, які не побояться розширити норми пристойної поведінки до непристойних меж.

Карті конфлікту - гра, купити українською мовою, яку ми наполеглива радимо - колориту й українських реалій побільшало, а отже - буде ще веселіше!

Де купити українські Карти Конфлікту?

Настільну гру Карти конфлікту UA купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Карти конфлікта з доставкою можна:
  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.
Ви також можете купити Карти Конфлікта (укр.) на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").
Характеристики
Тип гри непристойно весела гра для компанії, чорний гумор
Вік 18+
Кількість гравців 3-8
Тривалість гри 45+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Игры в дорогу, Юмористические, Украинский, 18+, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),