пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Кінгсбург

Кінгсбург

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Кингсбург
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Кінгсбург - сімейна атмосферна стратегія з досить простими правилами. Кінгсбург - гра, в якій гравцям належить очолити одну з провінцій держави Кінсбург і привести її до процвітання.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою виявляємо ігрове поле-пазл складається з чотирьох частин; п'ять листів-провінцій, на яких гравці будуть зводити різні споруди; 18 дерев'яних фішок; 21 шестигранний кубик; 60 дерев'яних кубиків-ресурсів (золото, дерево, камінь); 85 жетонів будівель; 15 жетонів «+2»; 25 карт ворогів і правила гри. Втім, і це ще не все і очей наш продовжують радувати компоненти з доповнення до гри: 5 розширених листів провінцій, 14 альтернативних листів будівель, 25 карт губернаторів, 30 карт подій і 30 жетонів солдатів.

У чому суть гри?

Очоливши одну з провінцій, Вам належить подбати про те, щоб після закінчення п'яти років король держави залишився задоволений, тим як ви розпорядилися його довірою. Щоб заслужити прихильність короля, вам знадобиться набрати якомога більше переможних очок.

Самостійно впоратися з усіма виникаючими в житті провінції проблемами буде важкувато і тому вам не обійтися без допомоги королівських радників і самого короля. Всього в грі доступно 18 персон до яких можна звернутися за допомогою. Процедура звернення до того чи іншого чиновника проста, але не позбавлена ??витонченості. Кожен сезон гравці кидають кубики (у кожного гравця їх три) і комбінуючи випали результати, домагаються аудієнції радників. Випало 2, 3, 6 - можете звернутися до трьох радників з другим, третім і шостим рангом або до одного раднику 11 рангу (2 + 3 + 6) або до двох - п'ятого (2 + 3) і шостого рангів і так далі.

Різні радники дають різний ігровий бонус - той чи інший вид ресурсів, можливість обміняти один ресурс на інший, заробити переможні очки або найняти воїнів. Чим вище ранг радника - тим значніше його можливості.

І не забувайте - ви не один домагаєтеся допомоги радників. Інші губернатори також намагаються заручитися їх підтримкою і в один хід кожен радник може допомогти тільки одному губернатору. Так що вам доведеться гарненько подумати до кого звернутися, маючи в своєму розпорядженні кілька можливих комбінацій, і намагаючись вибрати оптимальне співвідношення того, що потрібно вам і того, що бажано заблокувати суперникам.

Що нам стоит дом построить!

Після того як необхідна допомога отримана, гравці можуть побудувати в своїй провінції ту чи іншу будівлю. Різні споруди приносять вам різний результат. Одні будівлі приносять переможні очки, інші дають ресурси або бонуси в битві.

Зима близько!

Навесні, влітку і восени ви займаєтеся будівництвом, а в фазу зими будьте готові дати відсіч ворогам. У разі перемоги - отримуєте ПО і додаткові ресурси, ну а якщо програли, можете втратити не тільки ресурси, а й дещо з зведених будівель.

Побудуй Імперію

Набір доповнень «Побудуй Імперію», який входить в дане видання настільної гри «Кінгсбург» - це п'ять міні-додатків, які можна змішувати з базовою грою окремо або всі разом. У цих доповненнях вас чекають нові листи провінцій з двома додатковими рядами будинків (додаток «Розквіт зодчества») і багато додаткових окремих рядів будівель (додаток «Провінційний колорит»), можливість вибрати свого губернатора з тим чи іншим унікальним ігровим бонусом ( «Характер вождя» ), карти подій - по одній на кожну ігрову фазу ( «Гримаси долі»), а «Розум стратега» додасть можливостей для вироблення військової стратегії.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Кінгсбург - відмінна сімейна стратегія, з великою часткою випадковості в ігровому процесі, яка зрівнює шанси більш досвідчених гравців і новачків. У грі Кінсбург досить взаємодії між гравцями в фазі вибору радника, і в той же час гра малоконфліктний, чудово підійде для сімейного дозвілля. Кінсбург - гра, яку можна рекомендувати тим, хто тільки починає грати в настільні ігри.

Купити настільну гру Кінгсбург в Києві і з доставкою по Україні легко і зручно в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри євростратегія з кубиками
Вік 10+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 90+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Военные, Приключенческие, Фантастические, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Долгая (от 90),