пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Свято в Кінгспорт

Свято в Кінгспорт

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Праздник в Кингспорте
  • Бонусні бали: 39
  • Наявність: Немає в наявності
1295 грн.
Ціна в бонусних балах: 1295

Настільна гра Свято в Кінгспорт (Kingsport Festival) - атмосферна гра для 3-5 гравців по міфах Г. Ф. Лавкрафта. Свято в Кінгспорт - гра , яка, на відміну від більшості інших настолок "по Лавкрафту", дозволить зіграти на стороні темних культистів.

неговіркий гості зібралися в темряві міста Кінгспорт на злочинний свято. Їх мета - погрузітьнаш світ в неймовірний жах.

Візьміть владу над містом на славу свого культу. Кличте до потойбічних богам і надприродних істот, щоб отримати їх дари. Постарайтеся зберегти останні краплі розуму і збити зі сліду сищиків, які прагнуть вам перешкодити.

На цей раз лиходії - це ви, хе-хе ...

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для з'ясування відносин між трьома-п'ятьма культистами - ігрове поле; двадцять квадратних карт Древніх богів; Карткові жетони (16 будівель, 5 жетонів культу і 4 маркера облав); 110 карт (24 сищика чотирьох різних рівнів, 45 заклинань трьох різних типів, 12 сценаріїв, 18 подій, 6 свят і 5 пам'яток); 6 дерев'яних фішок (біла, жовта, чорна, червона, зелена і фіолетова); 75 дерев'яних дисків (по 15 жовтих, чорних, червоних, зелених і фіолетових); 65 ресурсів (25 фіолетових, 25 чорних і 15 червоних); 15 гральних кубиків (по 3 жовтих, чорних, червоних, зелених і фіолетових)

Коробка : 298x298x71 мм;
Карти : 56x87 мм і 120x120 мм.

Свято в Кінгспорт (Kingsport Festival) - перероблена версія настільної гри Кінгсбург . Провінції, які ми розвивали в Кінгсбурге, перетворилися в місто з лавкрафтіани, губернатори - в культистів. Радники, до яких зверталися за допомогою губернатори, стали Древніми. Втім, змінилася не тільки тематика. Автори Кінгспорт постаралися позбутися деяких недоліків Кінгсбурга.

У чому суть гри?

Свято в Кінгспорт - гра для 3-5 учасників, які стануть ватажками темних культів в страшному світі Говарда Філіпса Лавкрафта.


Кожен гравець - верховний жрець одного з таємних культів, який прагне захопити владу над містом.
Для цього ви будете звертатися до потойбічних богам і надприродних істот, щоб отримати їх дари. При цьому вам треба зберегти останні краплі розуму, а також збити зі сліду сищиків, які прагнуть вас зупинити.

Для перемоги гравцеві потрібно набрати найбільше переможних очок на зеленій шкалою культу.

Хід гри

Гра триває 12 раундів, кожен з яких відповідає одному ігровому місяця з січня по грудень.


Раунд складається з 6 фаз:


1. Визначення порядку ходу.

Гравці одночасно кидають по три своїх кубика. Гравець з найменшою сумою випали на кубиках результатів - ходить в цьому раунді першим. І далі - в зворотному порядку: чим більша сума - тим пізніше ходить гравець.


2. Заклик. Гравці можуть звертатися до давніх богів.

Крім черговості ходу, результат кидка визначає і - будь Стародавнього культісти може закликати.

Щоб закликати Стародавнього бога, культісти повинен використовувати один або кілька своїх кубиків, сума значень яких збігається з номером, вказаним на карті цього Стародавнього. На карті кожного Стародавнього вказані ресурси, якими він може нагородити гравця. Чим вище порядковий номер Стародавнього - тим істотніше допомогу.

Культісти виставляє потрібні кубики на карту покликаного їм Стародавнього. При цьому інші гравці не можуть закликати в цьому раунді Стародавнього, який вже покликаний.


3. Поблажливість. Гравці отримують дари від покликаних ними Древніх.

Багато Стародавні вимагають заплатити за свої дари очками розуму. Якщо у культісти недостатньо розуму, прийдеться доплачувати очками культу. Отримавши дари, гравець забирає свої кубики з карти Стародавнього.


4. Експансія.

На ігровому полі зображена карта Кінгспорт з ключовими будівлями міста. Витративши ресурси, культісти можуть поширювати на них своє згубний вплив. Кожен культісти в порядку ходу може посилити свою владу над містом, зайнявши одну з будівель. Перша будівля яке повинен зайняти культісти - Будинок. після цього, він може займати тільки ті будівлі, які з'єднані лініями з уже зайнятими їм будівлями.

Різні будівлі приносять гравцям різні ігрові бонуси.


5. Облава.

В раундах, зазначених маркерами облав, трапляється непередбачена подія і безстрашні сищики намагаються зупинити гравців-культистів.


6. Час.

Пересуваємо білу фішку на наступний розподіл календаря. Раунд завершено.

Після закінчення 12 раунду перемагає гравець з найбільшою кількістю очок культу.

Карти сценаріїв

Створення сценаріїв є варінат правил гри.
В основі сценаріїв лежать найбільш важливі твори письменника, створені в 1921-1935 роках.
Під час підготовки гравці вибирають випадкову карту сценарію, розкривають її і читають викладені на ній
правила. Після цього на ділення календаря, зазначені в сценарії, викладаються чотири маркери облав. У деяких сценаріях використовуються карти свят - це особливий захід, які розігруються в честь завершення партії. Свята дозволяють культісти заробити додаткові очки культу в кінці гри.
Правила, зазначені в сценарії, залишаються в силі протягом всієї партії і мають пріоритет над усіма іншими правила

Кому сподобається гра?

Настільна гра Свято в Кінгспорт - атмосферний євро середнього рівня складності, що використовує механіку міплплейсмент. Свято в Кінгспорт - гра , яка нарешті дає можливість виступити на стороні культистів, зацікавить усіх небайдужих до творчості Г.Ф, Лавкрафт. При цьому, порівняно нескладний ігровий процес, толково написані правила і чудове оформлення дозволять швидко освоїтися з грою, а карти сценаріїв добре збільшать реіграбельность.

Купити настільну гру Свято в Кінгспорт в Києві і з доставкою по Україні легко і зручно в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри євростратегія у світі Лавкрафта
Вік 13+
Кількість гравців 3-5
Тривалість гри 90-120 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Русский, 12-99, 2-6, Долгая (от 90),