пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Кодові імена Картинки (Codenames Pictures російською)

Кодові імена Картинки (Codenames Pictures російською)

  • Виробник: GaGa Games
  • Код товару: Кодовые имена Картинки
  • Бонусні бали: 19
  • Наявність: Попереднє замовлення
750 грн.
Ціна в бонусних балах: 750

Настільна гра Кодовые имена Картинки (рус.)

---

Російське видання гри не поставляється. Ви можете замовити українське видання гри Codenames Pictures - настільну гру Кодові імена: Малюнки.

---

Настільна гра Кодовые имена Картинки - розвиток ідеї кращої ігри 2016 року Codenames.

Кодові імена Картинки - гра , в якій капітани двох команд будуть давати короткі, але ємні підказки своїм командам, намагаючись вказати на «свої» картки на столі. Все так само як і в базовій грі, ось тільки тепер перед нами не картки зі словами - іменами агентів, а картки з зображеннями - локаціями, в яких засіли секретні агенти.

Кодовые имена Картинки - повністю самостійна гра. Втім, при бажанні ви можете об'єднати її з першою грою серії.

Кодові імена Картинки російською - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючого вечора - 14 карток агентів (по сім агентів для синьою і червоною команд), Каточка подвійного агента, 4 картки мирних жителів, картка вбивці, 60 карток-ключів і одна підставка, 140 двосторонніх карток з картинками, а також правила гри.

Codenames Pictures (російське видання) - огляд

Найхітовіша гра 2015-2016 років Codenames отримала не менше гучне продовження - Codenames Pictures. І це не просто додатковий набір карток, а повноцінна самостійна гра, в якій замість слів - кодових імен секретних агентів - ми будемо мати справу з картинками.

Гравці діляться на дві команди, кожна з яких обирає капітана.

Картки із картинками розкладаються на столі квадратом 4 на 4.

Беремо картку-ключ і дізнаємося, в яких локаціях ховаються агенти однієї і другої команди, в яких - мирні жителі, а де - причаївся вбивця.

Ось тільки картка-ключ доступна виключно капітанам, і завданням капітанів буде - підказати членам своєї команди - де ж сховалися свої агенти. Команда, яка швидше вгадає всі свої локації - перемагає.

І було б все просто і нецікаво, якби у капітанів не було одного серйозного обмеження - за один хід можна зробити тільки одну підказку. А підказка складається тільки з одного слова і однієї цифри. Слово - щось, що вказує на одну або кілька карток, а цифра говорить на скільки саме карток вказує підказка. Наприклад, підказка «Зоопарк, 3» означає, що капітан намагається вказати своїй команді на три картки, зображення на яких, якось пов'язані з зоопарком. Чим більше карток вдається капітану зашифрувати однієї підказкою - тим ближче команда до перемоги. Ось тільки і складність вгадування при цьому зростає. І якщо команда випадково вказує на нейтральну локацію - це всього лише означає закінчення ходу. Якщо ж ви замість свого агента, знаходите агента суперників - ви вже наближаєте їх перемогу. Ну а якщо команда випадково натрапила на вбивцю - ця команда відразу ж програє.

Два в одному!

За бажання ви можете об'єднати дві гри - Кодовые имена та Кодовые имена Картинки - і розкласти на столі впереміш картки зі словами і з картинками.

Нагороди

Переможець Golden Geek Award в номінаціях

  • Найкраща сімейна гра (2016),
  • Найкраща гра для компаній (2016)

Де купити Кодові імена Картинки російською?

Настільну гру Кодові імена Картинки (рус.) купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити Кодові імена Картинки на російській з доставкою можна:

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Codenames Pictures російською на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри командна гра для компанії, розмовна, на асоціації
Вік 12+
Кількість гравців 2-12 (краще 4+)
Тривалість гри 15-30
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Детективные, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),