пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Діксіт Одіссея UA (Dixit Odyssey)

 • Виробник: Ігромаг
 • Код товару: Dixit Odyssey UA
 • Бонусні бали: 40
 • Наявність: В наявності
1346 грн.
Ціна в бонусних балах: 1346

Настільна гра Dixit Odyssey UA

Гра Діксіт Одіссея UA - самостійна гра, що продовжує популярну серію ігор Діксіт.

В першу гру  можна було грати вшістьох. Якщо вам цього було мало - відкриваємо коробку з грою Dixit Odyssey і тепер відправитися в казковий світ фантазій і асоціацій можна великою компанією!

Діксіт Одіссей - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючого вечора:

 • Поле для підрахунку очок
 • 84 Карти з ілюстраціями
 • 12 Карток для голосування
 • 24 Маркер для голосування
 • 12 Дерев'яних кроликів
 • 1 Книга правил


Розмір карт: 80х120 мм

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 80х120 - 1уп.

настільна гра Діксіт Одіссея (Dixit Odyssey) - фото компонентів

Діксіт Одіссея - огляд гри

На вас чекають 84 картки з малюнками від чудових художників Pierre Lechevalier і Marie Cardouat.

Діксіт Одіссея  - самостійна гра, в яку можна грати як окремо, так і змішати з картами базової гри та/або доповненнь. До речі, коробка цій частині гри має відділення для трьох колод і може використовуватися як зручний органайзер для Dixit Odyssey та двох доповненнь.

Більше кроликів!

У порівнянні з базовою грою Діксіт, кролики чудесним чином розмножилися, і тепер грати зможуть одночасно 12 гравців!

Більше ігор!

Dixit Odyssey - гра, в яку можна грати за правилами з базової версії. Крім того, є ще два варіанти правил, які внесуть різноманітність і дадуть можливість грати великою компанією.

Діксіт Одіссея для вечірки

Гравці отримують по 5 карт. Перед тим, як подивитися в карти, один з гравців озвучує випадкову асоціацію. Потім усі дивляться свої карти і викладають найбільш схожі за змістом. Після чого таємно голосують зеленими маркерами за найбільш відповідну на їхню думку карту. Кожен отримує стільки очок, скільки інших гравців проголосували за ту ж карту, що й він (за свою карту голосувати можна). Крім того, той хто озвучував асоціацію в цей хід, голосує ще й червоним маркером - тепер за цю карту ніхто не отримає очок. Гра закінчується після того, як всі гравці побували в ролі того, хто загадує.

Командний Діксіт

Гравці розбиваються на команди по двоє і розсаджуються за столом таким чином, щоб члени однієї команди сиділи один навпроти одного. Всім роздають по 4 карти. Один з гравців загадує асоціацію (не пов'язану з картами на руках), другий член команди вибирає зі своїх карт найбільш близьку за змістом і передає першому. Потім члени інших команд радяться один з одним (не можна показувати чи описувати свої карти), хто з них буде викладати карту на озвучену асоціацію. Викладені карти тасують і перевертають. Потім відбувається голосування, мета якого - вгадати карту команди, що загадувала. Гравці, що здавали карти, не голосують. Також не голосує і гравець, який загадував асоціацію. Нарахування очок відбувається за звичною системою.

Органайзер

Якщо у вас вже є кілька доповнень до гри, ви можете також придбати зручний і стильний органайзер для гри Діксіт , який розміщується в коробці з-під гри Діксіт або Діксіт Одіссея і здатний вмістити не тільки компоненти однієї з базових ігор, але і карти з п'яти доповнень.

Кому сподобається гра Діксіт Одісея?

Якщо вам було цікаво грати в першу гру серії, то припаде до смаку і Dixit Odyssey - нові картки додадуть нові можливості для загадування асоціацій, а нові правила дозволять грати великою компанією. Діксіт Одісея - гра для вечірок і свят. Комунікативний і творчий характер гри дозволить отримати задоволення і в новій компанії, і в компанії вже добре знайомих людей.

Де купити гру Діксіт Одіссея?

Настільну гру Діксіт Одіссея купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Dixit Odyssey з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
 • на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру командний Діксіт на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри творча гра для компанії, на асоціації
Вік 8+
Кількість гравців 3-12
Тривалість гри 45+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Діксіт Одіссея - відео огляд


Теги: , Игры для вечеринок, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),