пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Колонізатори. Європа

Колонізатори. Європа

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Колонизаторы. Европа
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Колонізатори Європа - самостійна економічна стратегія за мотивами всесвітнього настільного хіта "Колонізатори". Колонізатори. Європа - гра , в якій ви зможете спробувати себе в ролі середньовічного купця. На фіксованому поле (карта Європи) вам належить збирати ресурси, наймати купців, прокладати нові торгові маршрути і відкривати представництва в нових містах, а також доставляти товари в міста, де є представництва суперників.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете двостороннє ігрове поле, 120 фішок торгових шляхів, 48 фішок представництв, вісім фішок караванів, вісім фішок купців і фішку розбійника; 95 карт сировини, 25 карт розвитку, сорок жетонів товарів, 68 монет, 15 номерних жетонів, чотири карти будівництва, два кубика і правила гри російською мовою.

Розміри коробки 295x295x69

Розмір карт 44x67

У чому суть гри?

Настільна гра Колонізатори Європа має багато спільного в ігровій механіці з традиційними колонізаторів острова Катан - ігрова територія складається з шестикутників місцевості (гекси), які приносять різні види ресурсів. Збираємо ресурси, вкладаємо їх у розвиток. Прокладаємо торгові шляхи до нових містах. Відправляємо своїх купців для заснування нових представництв, які будуть приносити вам ще більше ресурсів. І найголовніше - ми будемо споряджати каравани в міста суперників. Щоб перемогти - треба доставити в міста суперників всі свої товари. Хто перший позбувся товарів - той і переміг.

Тепер трохи докладніше

На відміну від острова Катан ігрове поле в грі Колонізатори Європи - фіксоване. На початку гри розставляємо на поле свої стартові представництва і номерні жетони відповідно до правил.

Хід гравця складається з двох фаз: збір ресурсів і дії.

Ресурси ми отримуємо таким же чином як і в базовій грі. Гравець в свій хід кидає кубики. Випало значення відповідає номерним жетонами розташованим на гекса - всі гравці, чиї представництва знаходяться біля такого гекса отримують відповідний тип ресурсів - по одній картці ресурсу за кожне представництво. Якщо гравцеві в цій фазі не прийшло жодного ресурсу, в якості компенсації, йому дістається один золотий, який згодом можна буде використовувати для покупки необхідних ресурсів.

Як і на острові Катан, в Європі бешкетують розбійники. Випало на кубиках «7» - і всі гравці, які мають на руках більше семи карт ресурсів, половину скидають. Після чого гравець, кидаємо кубики переставляє фігурку розбійника на новий гекс. Якщо з новим місцем проживання розбійника сусідить представництво іншого гравця, надходження ресурсів з цього гекса блокуються, і до того ж одну карту ресурсу доведеться віддати пересуватися розбійника гравцеві.

Після збору ресурсів, гравець переходить до дій. Дії в свій хід можна здійснювати без обмежень (поки вистачає можливостей для їх здійснення) і в будь-якому порядку.

Торгівля . Гравець може змінюватися ресурсами з іншими гравцями або з грою. З суперниками обмінюємося по договірному курсу, з грою - по фіксованому: скидаємо три карти однакового ресурсу - отримуємо одну карту потрібного ресурсу або один золотий, або купуємо карту потрібного ресурсу за два золотих.

Вкладення . Ви можете заплатити необхідну кількість ресурсів, щоб найняти купця, спорядити караван, відкрити торговий шлях або придбати карту розвитку.

Карти розвитку приносять гравцям якийсь ігровий бонус і допомагають обходити правила. Купити можна скільки завгодно карт розвитку в один хід - були б ресурси - але грати карту розвитку можна тільки в наступний хід.

Щоб прокласти торговий шлях знадобиться руда і деревина. Викладаємо торговий шлях так щоб він примикав до вашого представництва або ділянці шляху викладеному раніше. Представництва інших гравців - не перешкода, можна прокладати торгові шляхи через представництва суперників. Якщо ви проклали торговий шлях до нового міста - отримуєте золотце.

Щоб заснувати нове представництво, потрібно відправити свого купця в нове місто. Для початку споряджаємо купця (скидаємо в резерв шерсть, зерно і деревину) і виставляємо фішку свого купця біля будь-якого свого представництва.

Рух. Рухається купець від перехрестя до перехрестя. А для того, щоб купець рушив з місця, знову доведеться розщедритися - за кожну скинуту карту зерна купець може переміститися на відстань від одного до трьох перехресть.

Коли купець потрапляє в вільне місто - міняєте фішку купця на фішку представництва. Ура! У вас нове представництво, яке буде приносити ресурси!

Кінцева мета гри - доставка товарів в міста суперників. Для цього треба спорядити караван . Скидаєте з руки руду, деревину і сіль і розміщуєте фішку каравану біля свого торгового шляху, який виходить від вашого представництва.

Щоб караван рухався - знову платимо. Кожна скинута картка солі дає можливість пересунути фішку каравану на відстань від одного до трьох відрізків торгового шляху. Можна рухатися не тільки по своєму торгівельному шляху, але і по торгових шляхах суперників - за це доведеться розплачуватися золотом. Досягнувши міста з представництвом суперника викладаємо в цьому місті свій товар. Ура! Товар доставлений - ви наблизилися ще на один крок до перемоги!

При цьому в будь-представництво може бути доставлений тільки один жетон товару.

Коли гравець доставив всі свої жетони товарів, гра негайно завершується і він оголошується переможцем.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Колонізатори Європа - добре збалансована економічна стратегія з не дуже складними правила, що дозволяє грати як з друзями, так і в сімейному колі з дітьми від 10-12 років.

Купити настільну гру Колонізатори. Європа в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сімейная економічна стратегія
Вік 12+
Кількість гравців 3-4
Тривалість гри 1-2 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),