пн-пт 12.00-19.30 (середа - до 18.00), сб 10.00-14.00

Печворк (Patchwork, Клаптики), укр.

  • Виробник: Kilogames
  • Код товару: Печворк (Patchwork), укр.
  • Бонусні бали: 19
  • Наявність: В наявності
650 грн.
Ціна в бонусних балах: 650

Настільна гра Печворк (Patchwork, Клаптики) - захоплююча логічна гра для двох гравців. Печворк - гра , в якій вам належить позмагатися в умінні шити ковдру з тетрісоподобних клаптиків-тайлів, щоб заробити якомога більше ... гудзиків!

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете центральне поле часу і дві фішки гравців, які будуть на цьому полі відміряти хід часу; два поля для шиття - планшети гравців, на яких ви будете намагатися розташувати клаптики так, щоб залишилося якомога менше вільного місця; власне 33 разноформенних клаптика, 5 особливих шкіряних клаптів, 50 фішок гудзиків, нейтральна фішка і правила гри

У чому суть гри?

По суті Печворк схожий на тетріс - в ході гри два гравці намагатимуться на своєму полі для шиття розміром 9х9 клітин максимально щільно розкласти разноформенние детальки. При цьому ми маємо враховувати кілька факторів, які роблять цю абстрактну логічну гру дійсно цікавою і захоплюючою.

Мета гри - гудзики. Це і ігрова валюта - розплачуємося гудзиками за покупку нових клаптиків-тайлів - і переможні очки - саме кількість ґудзиків мінус штрафні очки визначить переможця в кінці гри.

Штрафні очки - це все вільні в кінці гри клітини на вашому ігровому планшеті. Кожна така клітина - два штрафних очка. Втім, є і бонуси - заповнили поле 7х7 клітин без єдиного просвіту - 7 бонусних очок ваші.

Як ще заробити Переможні Очки?

На початку гри кожен гравець отримує свій стартовий капітал - 5 гудзиків. Також гудзиками можна розжитися, якщо замість покупки клаптів, рвонути вперед по треку часу і обігнати суперника. Втім цей спосіб не найприбутковіший. Основний же наш "дохід" ми отримуємо, коли наша фішка на треку часу перетинає спеціальні ділення з намальованою ґудзиком - в цей момент отримуємо свій гудзиковий дохід за кількістю гудзиків на клаптиках вже викладеним на вашому планшеті.

Тепер зведемо всі в просту послідовність дій.

У центрі столу трек часу і дві фішки гравців на ньому.

Навколо треку часу розкладаємо "товар" - разноформенние клаптики. Возсле самого маленького клаптика - нейтральна фішка.

У кожного гравця - поля для шиття (9х9 клітин) і п'ять гудзиків.

У свій хід можна

- або взяти один з трьох найближчих до нейтральної фішці клаптиків, заплативши за нього гудзиками і часом (гудзики віддали, придбаний клапоть виклали на своєму полі, свою фішку на треку часу пересунули, також пересунули нейтральну фішку на місце клаптя, який ви взяли);

- або ви можете обігнати суперника на треку часу і отримати за це гудзики.

На треку часу є спеціальні ділянки:

1. шкіряні заплатки - проходячи через таку ділянку на треку часу, гравець бере одноклітинних латочку. Ці спеціальні заплатки єдина можливість залатати одноклітинні "дірки" в своєму ковдрі.

2. Ґудзики - проходячи через таку ділянку, отримуємо основний дохід - за жетони гудзиків за кожну гудзик, зображену на вже пришитих клаптиках вашого ковдри.

Що цікавого?

У свій хід, при виборі дії доведеться враховувати різні чинники:

- які клаптики один до одного краще підійдуть на вашому планшеті, і дозволять отримати як можна менше штрафних очок;

- які клаптики принесуть більше грошей-гудзиків;

- які клаптики заберуть у вас більше часу і як наслідок - подарують супернику додаткові ходи;

- на які клаптики у вас вистачить/не вистачить грошей;

- які клаптики, з урахуванням все вищеперелічених пунктів, краще забрати з під носа суперника:)

Іменного завдяки тому, що на ваше рішення в кінці кінців впливають досить різнопланові чинники гра і вийшла цікавою, цікавою і досить глибокою. І при цьому зовсім не зубодробильної складною - якраз щоб і новачка захопити і досвідченого гравця зацікавити.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Печворк (Patchwork, Клаптики) - чудова логічна гра для двох гравців, з низьким порогом входження і високим рівнем реіграбельності. Печворк - гра , яка завдяки своїй тематиці відмінно підійде в якості подарунка всім умільцям абсолютно будь-якого віку - і доньці, і дружині, і мамі і бабусі. При цьому, завдяки елегантній ігровій механіці, гра здатна зацікавити і досить досвідчених гравців.

Де купити гру Печворк?

Настільну гру Печворк купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Печворк з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити українське видання гри Печворк на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри сімейна логічна гра
Вік 6+
Кількість гравців 2
Тривалість гри 10-20 хв
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Логические, Русский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, Для двоих, Быстрая (до 30),