пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
колонізатори Junior

колонізатори Junior

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Колонизаторы Junior
  • Бонусні бали: 33
  • Наявність: Попереднє замовлення
1095 грн.
Ціна в бонусних балах: 1095

Настільна гра Колонізатори - класична стратегія з економічним ухилом. З часу появи в 1995 році зібрала безліч нагород по всьому світі і мала істотний вплив на всю індустрію настільних ігор.

Гра Колонізатори Junior дає можливість і самим юним любителям настільних ігор долучитися до колонізації острова Катан.

Заглянемо всередину?

У барвистій коробці знаходимо багато потрібних речей: двостороннє ігрове поле, поле ринку, 32 корабля, 28 піратських таборів, фішку пірата-примари, карти (оснащення - 85, "Допомога Коко" - 24, гавані - 4, підказки - 4), кубик , правила гри.

У чому відмінність від «дорослих» колонізаторів?

Пірати завжди були у дітей серед пріоритетних професій (причому, не тільки у хлопчиків, нарівні з космонавтами, міліціонерами, пожежниками і бандитами, а й у дівчаток теж). Так що барвистий піратський антураж, в якому виконана дитяча версія гри Колонізатори, напевно забезпечить грі додаткові симпатії з боку дітей.

Ігровий механізм гри Колонізатори Junior значно спрощений.

Ігрове поле зменшилася в розмірах і стало статичним. Тепер острів не збирається з гексів, а є гравцям вже в готовому вигляді. Замість поселень і міст - піратські табору. Замість доріг - кораблі, які курсують між таборами. Причому, в зв'язку зі зменшенням розмірів острова, відстань між таборами скоротилося до однієї корабельної одиниці.

У грі з'явився ринок, який спростив процес видобутку необхідних ресурсів, додавши нову можливість по їх обміну. Видів ресурсів залишилося п'ять. З правил, що залишилися від базової версії гри, збережений розбійник (тепер - Пірат-привид), а також - карти розвитку (допомога Коко).

Мета гри - побудувати сім піратських таборів.

Кому сподобається гра?

Колонізатори Junior - гра, яка може бути використана і в якості сімейної гри - для спільного проведення дозвілля батьків з дітьми молодшого шкільного віку - і для самостійного освоєння острова Катан вашими дітьми.

Купити настільну гру Колонізатори Junior в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри дитяча економічна стратегія
Вік 6+
Кількість гравців 3-4
Тривалість гри 30-45 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Приключенческие, Русский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 2-6, Обычная (30-90),