пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Конструктор ZOOB Mobile Car Designer Kit

Конструктор ZOOB Mobile Car Designer Kit

  • Виробник: ZOOB
  • Код товару: Конструктор ZOOB Mobile Car Designer Kit
  • Бонусні бали: 31
  • Наявність: Немає в наявності
1018 грн.
Ціна в бонусних балах: 1018

Конструктор ZOOB Mobile Car Designer Kit - це набір, що включає 64 деталі 5 основних видів різних кольорів, 12 коліс, інструкцію для 12 моделей.

Рухомий конструктор ZOOB , успішно завоював любов і визнання в усьому світі - це не просто цікава іграшка для вашої дитини. В першу чергу конструктори ZOOB - це величезний потенціал для розкриття і розвитку найрізноманітніших якостей - від нестандартності мислення і творчої фантазії до почуття форми, розуміння основ динаміки і здатності до дослідження і творення нового.

В основі конструкторів ZOOB лежать 5 видів деталей, які можна з'єднати між собою 20 різними способами, і які утворюють рухливі з'єднання, що нагадують суглоби. Завдяки цьому зібрані моделі, на відміну від інших конструкторів, дуже рухливі: деталі механізмів і машин можна обертати, у людей і тварин згинаються і розгинаються кінцівки, їм можна надати різні природні пози. Набори ZOOB з колесами дозволяють зібрати безліч моделей колісної техніки, від гоночних автомобілів до вертольотів, або навіть створити машину майбутнього!

До конструктору додається інструкція по збірці різних моделей, з якими можна грати, як з повноцінної іграшкою. Крім цього, справжнім задоволенням стане створення абсолютно нових, неповторних моделей, які ваша дитина придумає сам!

Купити Конструктор ZOOB Mobile Car Designer Kit в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , 5-7, дошкольникам, 8-11, школьникам,