Настільна гра Черга (Kolejka) - польська гра про сумні реалії радянського часу. Черга (Kolejka) - гра , в якій вам треба першим зібрати набір товарів зі свого завдання, а для це вам, а точніше вашим міплам належить відчайдушно поштовхатися в чергах, випробувавши на собі всю безглуздість і нещадність радянської системи торгівлі:)
Заглянемо всередину?
У стильно оформленої коробці з грою ви знайдете все необхідне для того щоб згадати (або познайомиться) неприємні реалії радянського дефіциту - 30 міплов - по п'ять різного кольору для п'яти гравців і п'ять чорних міплов спекулянтів, 50 карток подій, 5 списків покупок, 60 карток товарів , 15 карток завезенням товарів, п'ять пам'яток гравців, маркер першого ходу, маркер торговки на ринку, а також правила гри російською мовою.
У чому суть гри?
Польська настільна гра Черга була створена з ініціативи польського Інституту національної пам'яті, щоб познайомити молоде покоління поляків з сумними реаліями радянської епохи з її тотальним дефіцитом найелементарніших товарів і як наслідком - кілометровими чергами. Всупереч очікуванням гра виявилася не тільки освітньої, а й комерційно успішною. Хорошим продажам сприяв як оригінальний мінімалістичний дизайн в совковому стилі, так і цікавий ігровий процес, добре моделює багато нюансів стояння в черзі.
У почали гри кожен гравець отримує на руки своє завдання - список товарів, які він за допомогою п'яти міплов своєї сім'ї повинен купити. Перемагає гравець, першим зібрав усі товари за списком. Гравці по черзі виставляють на ігровому полі своїх міплов - по одному міплу за раз біля одного з п'яти магазинів. Після того як всі гравці виставили всіх міплов, в кінці кожної черги виставляємо по фішці чорного міпла. Це не агент Сміт, а скоріше навпаки - спекулянт.
Що дають?
Тільки після того як черги в магазини сформовані, в магазини надходять товари. Відкриваємо три карти з колоди - на них вказано, які товари в якій кількості і в які магазини надійшли. Ну, загалом, воно при совку якось так і бувало - спочатку знімаєш чергу, а потім вже цікавишся - а що «викинули», в сенсі - що привезли.
Вас тут не стояло!
Далі - найцікавіше. Швидко зорієнтувавшись, що куди привезли, гравці можуть використовувати наявні у них на руках карти черговості. Це карти дій, за допомогою яких можна поліпшити своє становище в черзі, за доносом викинути з черги когось із суперників, перебігти з однієї черги до іншої або взагалі закрити якийсь магазин на переоблік. Ось правда таких карт на руках мало, тому доводиться прораховувати, коли саме їх використовувати, щоб домогтися максимального ефекту.
Чорний ринок
Якщо в магазині, в який ви зайняли чергу, «викидають» товар, якого немає у вашій картці-завданні, не варто ним нехтувати - беріть що дають. Потім ви зможете поміняти свою покупку на чорному ринку на що-небудь потрібне у спекулянта або торговки.
Правила настільної гри Черга (Kolejka)
Кому сподобається гра?
Настільна гра Черга - атмосферна гра на міплплейсмент і «міплмувмент», хороший варіант для гри в сімейному колі і з друзями. Досить прості правила і оригінальна тематика, що дозволяє зацікавити і підключити до гри новачків, добре поєднуються з цікавим ігровим процесом.
Купити настільну гру Черга (Kolejka) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:
- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;
- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.
Характеристики | |
Тип гри | міплплейсмент в атмосфері радянської доби |
Вік | 12+ |
Кількість гравців | 2-5 |
Тривалість гри | 60-90 |
Мова | рос. |
Теги: , Экономические, Исторические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),