пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
кроти Шукачі скарбів

кроти Шукачі скарбів

  • Виробник: Ravensburger
  • Код товару: Кроты Кладоискатели
  • Бонусні бали: 21
  • Наявність: Немає в наявності
690 грн.
Ціна в бонусних балах: 690

Настільна гра Кроти Шукачі скарбів - захоплююча сімейна гра на логіку і просторове мислення від компанії Ravensburger. Кроти Шукачі скарбів - гра , в якій від двох до чотирьох гравців, узявши під свій початок команду кротів, постараються прорити підземний хід і першим дістати скарб!

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете чотири шестикутних ігрових поля, фішку золотий лопати, сорок пластикових фігурок кротів чотирьох кольорів, чотири комплекти фішок з цифрами і правила гри.

У чому суть гри?

У грі Кроти Шукачі скарбів гравці кожен зі своєю командою кротів відправляються на пошук скарбу. Для цього знадобиться просторове мислення і логічні здібності.

Кожен гравець виставляє на ігровому полі фігурки кротів свого кольору (у кожного гравця на початку гри по десять кротів). Проміжна мета - провести своїх кротів по полю до незайнятих Кротова норах. Рухатися ми будемо з допомогою фішок руху - у кожного гравця свій комплект таких фішок з номіналом від 1 до 4. Фішки руху лежать взакритую. У свій хід гравець бере фішку руху, дивиться, скільки одиниць руху йому доступно і переміщує одного зі своїх кротів. Ходити обов'язково - можна пропускати свій хід. Ходимо по прямій і не перестрибує через інших кротів. У наступний хід беремо наступну фішку, і так далі. Після того як всі фішки використані, вони перевертаються сорочкою вгору і знову доступні до використання.

Все просто?

Ну не зовсім. Адже кротячих нір на поле менше ніж фігурок кротів, а значить - вам треба так розрахувати свої сили, щоб постаратися зайняти своїми кротами якомога більше нір. По можливості перекриваючи проходи до нір іншим гравцям.

Як тільки все нори будуть зайняті кротами, верхнє поле забирається і все добралися до нор кроти виявляються на другому рівні. На другому ігровому полі ваше завдання така ж - провести якомога більше кротів до незайнятих норах. Ось тільки на другому рівні нор ще менше, а значить - знову до мети доберуться не всі. Все нори на другому рівні зайняті? Знімаємо друге поле і переходимо на третій рівень, на якому та ж завдання.

І тільки на четвертому рівні один з гравців зможе відшукати скарб - золоту лопату, яка і є метою цієї захоплюючої логічної гри.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Кроти Шукачі скарбів - захоплююча сімейна гра, в якій вам належить прораховувати свої ходи, намагаючись обійти суперників, щоб зайняти вигіднішу позицію. Кроти Шукачі скарбів - гра, яка добре підійде для гри в сімейному форматі, правила досить прості, щоб молодші школярі могли в них розібратися і грати нарівні з батьками.

Купити настільну гру Кроти Шукачі скарбів в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сімейна гра на логіку та простоторву уяву
Вік 8+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30-45
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Логические, Русский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),