пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

ЗООрегата (ZOOREGATTA)

 • Виробник: BombatGame
 • Код товару: Зоорегата (BombatGame)
 • Бонусні бали: 16
 • Наявність: В наявності
545 грн.
Ціна в бонусних балах: 545

Настільна гра ЗООрегата

Настільна гра Зоорегата – захоплююча сімейна гра-гонка, в якій ви перетворитеся на капітанів вітрильних кораблів і вирушите в кругосвітню подорож!

Зоорегата – настільна гра, в якій вам належить розтинати водні простори й долати потужні течії та непередбачувані вири, щоб першому зібрати колекцію тварин з різних континентів та привезти їх додому!

Настільна гра Zooregatta - що у коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри:

 • двостороннє ігрове поле (53х46),
 • чотири збірні моделі кораблів,
 • чотири планшети кораблів,
 • 24 жетони тварин,
 • 8 жетонів стрілянини,
 • кубик,
 • правила гри.

Розмір коробки: 300х280х40 мм

Вага коробки: 490 гр.

Настільна гра Зоорегата - зображення ігрових компонентів

Огляд гри Зоорегата

Отже, від двох до чотирьох відважних капітанів вирушають у кругосвітню подорож. Подорожувати ми будемо по ігровому полю із зображенням карти світу, так що молодші гравці зможуть освоїти ази географії.

Як грати у Зоорегату?

Зоорегата – це одразу три гри в одній коробці!

Небезпечна подорож

Для найменших гравців Зоорегата дає можливість зіграти на звороті ігрового поля у гру Небезпечна подорож. Це найпростіший варіант морських пригод для дітей. Кидаємо кубик і переміщуємо кораблик. У цій грі бродилці ваша дитина навчиться базовим навичкам, які знадобляться в складніших варіантах гри.

Зоорегата

Зоорегата - основний варіант гри підійде для старших дітей. Капітани у віці 5-7 років кидають кубик - значення, що випали, розподілять гравців по портах, з яких кожен з них почне свою подорож. Завдання кожного капітана, завітавши до різних континентів, зібрати шість різних видів тварин і доставити їх у свій порт.

Повний вперед!

Ігрове поле розмічене на шестигранні ділянки (гекси), якими і переміщатимуться наші вітрильники. У питаннях швидкості доведеться покластися на успіх - кидки кубика. Скільки випало на кубику, на стільки гексів ви можете перемістити свій корабель. Однак, Зоорегата – це не лише вдалий кидок кубика. Адже напрямок руху – повністю у вашій владі. Можна плисти прямо, можна повертати, можна переміщуватися по колу. Не можна тільки запливати за буйки пересуватися суходолом.

Прискорити ваші переміщення по карті допоможуть течії та вири.

Теплі та холодні течії позначені на карті синіми та червоними стрілками – зупиняючись на них, ваш корабель переміщається на додатковий поділ у напрямку течії!

Вири більш непередбачувані, ніж течії. Кожен із шести гексів з вирами дає можливість гравцеві здійснити миттєве переміщення в інший вир. Ось тільки куди потрапить відважний капітан – невідомо.

Щоб зібрати шість різних тварин на своєму кораблі, вам потрібно відвідати місця, де ці тварини мешкають, взяти жетон відповідної тварини і можна плисти далі. Зібрали всіх? Швидше повертаємось у свій порт, поки вас не атакували заздрісні суперники!

Кожен капітан має два постріли, які він може використовувати, якщо зупиниться біля корабля іншого гравця. Для пострілу кидаємо кубик – скільки випало на кубику, у таку каюту ви потрапили. Якщо в цій каюті була тварина – вона не вмирає, не переживайте. Але тепер за нею доведеться пливти вдруге.

Тримай пірата!

Третій варіант гри називається Тримай Пірата і є напівкооперативною грою, в якій кілька гравців виступають у ролі Піратів. Їхнє завдання викрасти тварин з місць їх проживання. Хто першим із піратів зможе це зробити – той і переможе.

Протистоятиме Піратам відважний Патрульний. Завдання гравця, який став Патрульним – ловити піратів. Для цього Патрульному треба наздогнати корабель Пірата і стати на сусідній гекс. Патрульний виграє, якщо зможе піймати всіх Піратів до того, як хтось із Піратів збере всіх тварин.

Важливо!

Третій варіант правил - Тримай пірата! - не входив до старого видання гри. Однак, якщо ви ували гру Зоорегата давно ще без цього варіанту правил, не турбуйтесь - для гри в "Тримай Пірата!" докуповувати нічого не треба. Вам достатньо завантажити - Правила гри Зоорегата

Кому сподобається гра Зоо Регата?

Настільна гра Зоо Регата – проста і водночас цікава гра для дітей та їхніх батьків. Кидання кубика завжди привертає увагу дітей. І разом із цим гра надає можливості і для того, щоб подумати над своїм ходом, вибираючи найкращий варіант просування по полю з кількох можливих. Система «бою» між гравцями дуже проста і не кровожерлива, але додає азарт у грі.

Де купити гру Зоорегата (BombatGame)?

Настільну гру Зоорегата (BombatGame) купити в Києві та Україні легко та швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Зоорегата з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Zooregatta на Подолі у нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри пізнавальна гра-гонка
Вік 4+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 20-30 хв.
Мова українська, рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відеоогляд гри Зоорегата

Теги: , Приключенческие, Русский, Украинский, 2-4, малышам, 5-7, дошкольникам, 2-6, Быстрая (до 30),