пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Квадрільон (квадрильйонів, Quadrillion)

Квадрільон (квадрильйонів, Quadrillion)

  • Виробник: Smart Games
  • Код товару: Квадрильон (Квадриллион, Quadrillion)
  • Бонусні бали: 27
  • Наявність: В наявності
895 грн.
Ціна в бонусних балах: 895

Настільна гра Квадрільйон (квадрильйонів)

Гра Квадрільйон - мегаголоволомка від бельгійської компанії SmartGames.

Головоломка квадрильйонів (квадрильйонів) - гра , яка змусить вас по новому поглянути на потенціал смартовскіх головоломок. Творці гри підготували для вас майже 700 000 завдань. Чи не квадрильйон, але теж, погодьтеся, непогано:)

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 4 двосторонні частини ігрового поля, дванадцять різнокольорових деталей різної форми і буклет із завданнями різного рівня складності і відповідями до них.

У чому суть гри?

Як і в багатьох інших головоломках компанії SmartGames (зокрема, в головоломках з серії "IQ"), нам доведеться розташувати деталі різної форми на обмеженому просторі ігрового поля.

Ось тільки до питання завдань в даному випадку творці головоломки підійшли з несподіваного боку. Замість введення різних обмежень на поле, в головоломці квадрильйонів саме поле виступає таким обмеження.

На кожній з чотирьох частин поля (з кожного боку) є осередки, в яких не можна розташовувати деталі головоломки. При цьому частини ігрового поля можуть стикуватися один з одним величезним безліччю способів. Таким чином і отримуємо безліч завдань: зібрали поле по новому - ось і нове завдання для мозкового штурму!

У буклеті вашій увазі запропоновані 60 завдань (варіантів збірки поля) різних рівнів складності. А всього можливих варіантів - 638 976. Так що вистачить надовго! Головне, не заплутатися - як ви поле вже збирали, а як ще немає:)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Квадрільйон (квадрильйонів) - головоломка з величезних кількістю завдань, припаде до смаку всім любителям абстрактних головоломок. квадрильйонів (квадрильйонів) - гра, яка пропонує вам безліч завдань для розвитку логічного мислення і просторового сприйняття.

Де купити гру квадрильйонів Smart?

Настільну гру Квадрільйон купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити головоломку Квадрільйон з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити головоломку Квадрільйон smartgames на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М." Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри гра-головоломка
Вік 7+
Кількість гравців 1
Тривалість гри 10+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Квадрільон - відео

Теги: , Головоломки, Логические, Украинский, Языконезависимые, 12-99, 8-11, школьникам, Для одного, Быстрая (до 30),