пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Літопис

Літопис

  • Виробник: Звезда
  • Код товару: Летопись
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Літопис (Village) - незвичайна економічна стратегія з життя середньовічної села. Літопис - гра, в якій вам належить узяти під свій контроль долю великий сільської сім'ї і зробити все можливе, щоб ваші підопічні прославили свій рід і залишили слід в історії.

Нагороди

Kennerspiel des Jahres 2012 ( німецька Гра року для досвідчених гравців 2012 )

Заглянемо всередину?

У великій коробці з грою знаходиться безліч різноманітних ігрових компонентів: ігрове поле зображує село і чотири персональні поля (ферми гравців), 44 дерев'яні фішки жителів (міпли), чотири фішки ченців, 40 жетонів товарів, 20 жетонів зерна, 24 жетона покупців, лист з наклейками, 15 монет, 32 маркера, три картки підготовки до гри, 72 кубика впливу, картка служби, два жетони першого гравця, шість кубиків чуми, два мішечки і правила гри російською мовою.

У чому суть гри?

Літопис - добре збалансована гра європейського типу на розміщення робітників і менеджмент ресурсів.

Кожен гравець отримує під свій початок невелику сільську родину. Живуть сім'ї на фермах (індивідуальні планшети гравців), а основні дії (і взаємодії гравців) відбуваються на великому ігровому полі зображає село. Завдання кожного гравця - домогтися, щоб саме його сім'я максимально прославилася і залишила слід в історії і сільської літописі.

Заробляти очки слави в сімейну скарбничку вам належить в різних сільських локаціях, в які ви будете відправляти своїх міплов ( «міпл» - ігрові фішки ваших підопічних; від англ. «My people» - мої люди).

Перед членами вашої родини досить таки великий вибір - в якій сфері реалізуватися. Хтось може навчитися на ремісника, щоб виробляти товари. Хтось може спробувати зробити кар'єру в сільському раді або відправитися в подорож. Один може працювати в полі, а інший - вибрати духовну стезю, постригтися в ченці і спробувати досягти вершин церковної ієрархії.

Де б не вирішив робити кар'єру ваш міпл - кожне місце може принести свої особливі бонуси.

Наприклад, товар вироблений членом вашої родини, можна використовувати самостійно, збільшуючи продуктивність виробництва, а можна продати і таким чином також поліпшити репутацію всієї родини.

Втім, якщо немає бажання навчатися - товар можна і просто купити

Що ж незвичайного в грі?

Основним ресурсом в настільній грі «Літопис» є час. Само по собі це не ново, однак, в більшості настільних ігор тимчасові обмеження змушують гравців цей самий час економити. У грі «Літопис» часовий ресурс ми будемо не те щоб тринькати, але і не економити, а - максимально ефективно інвестувати.

Вашим міплам доведеться прожити майже справжнє життя. Так, задіявши одну з сільських локацій ви отримаєте поповнення сімейства - міплов другого, третього і четвертого поколінь. Але з іншого боку, періодично, вичерпавши часовий ліміт, ваші міпли будуть і відходити в інший світ.

Трагічного в цьому нічого немає, адже і після смерті вони можуть прославляти свою сім'ю. Для цього треба, щоб для міпла знайшлося місце в сільській Літопису - своєрідному елітному місці для поховання. Але Літопис не безрозмірний і, тим, кому місця в ній не знайшлося, належить почити в безіменній могилі на кладовищі.

Таким чином, однією з ваших основних завдань в грі буде максимально ефективно «інвестувати» життєве час вашого міпла - навчити, зробити кар'єру і своєчасно поховати - поки в Літопису не закінчилася ліміт для представника тієї чи іншої професії.

Бути однаково успішним у всіх сферах не вийде, але і вибір тільки одного шляху розвитку - теж майже гарантований варіант поразки.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Літопис (Village) - добре збалансована ресурсна стратегія, яка стала лауреатом такої престижної премії як «Kennerspiel des Jahres». Літопис - атмосферна гра середньої складності з оригінальною механікою. Може бути затребувана і в колі сім'ї (якщо, звичайно, це не перша і не друга ваша настільна гра) і в компанії досвідчених гравців, які віддають перевагу більш складних ігор.

Купити настільну гру Літопис (Village) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри євростратегія
Вік 12+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60-90
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Фермерские, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),