пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Каверна: Печерні фермери (Caverna The Cave Farmers)

Каверна: Печерні фермери (Caverna The Cave Farmers)

  • Виробник: Crowd Games
  • Код товару: Каверна. Пещерные фермеры (Caverna. The Cave Farmers)
  • Бонусні бали: 84
  • Наявність: Попереднє замовлення
2790 грн.
Ціна в бонусних балах: 2790

Настільна гра Каверна: Печерні фермери - російська локалізація захоплюючої економічної стратегії Caverna: The Cave Farmers від Уве Розенберга. Каверна: Печерні фермери - гра, в якій кожен гравець отримує під свій початок сім'ю гномів мешкають. Вам належить облаштовувати свою печеру, добувати рубіни, розвивати ферму і робити вилазки на пошук ресурсів.

Заглянемо всередину?

У великій коробці з грою безліч компонентів, які стануть в нагоді вам і вашій гномів сім'ї. Тварини - 20 фішок собак, 35 овець, 30 ослів, 30 кабанів, 30 корів; ресурси - 45 фішок дерева, 25 фішок каменю, 45 фішок руди, 20 фішок рубінів; продукти - 40 фішок зерна і 35 фішок овочів; жетон першого гравця, 21 фішка годівниць, 35 міплов, сім ігрових планшетів гравців, 9 додаткових полів; гроші - 20 монет номіналом "1", 24 монети номіналом "2" і 5 монет номіналом "10"; маркер додаткового гнома, 88 маркерів їжі, 7 маркерів врожаю, 52 маркера зброї, 8 маркерів множення "х4", 10 маркерів величини від 8 до 10, 29 карт, 208 тайлів, поле підрахунку очок, книга правил і додаток з описом експедицій, обстановки і дій.

У чому суть гри?

Каверна: Печерні фермери - атмосферна економічна євро стратегія на виставлення робітників. Отримавши під свій початок фермерську родину, що складається з двох гномів, гравці будуть намагатися за час гри заробити якомога більше переможних очок самими різними способами - розводячи тварин на фермі, облаштовуючи печеру, будуючи шахти, добуваючи рубіни і беручи участь в походах.

Кожен гном може зробити одну дію, так що на початку гри кожному гравцеві доступні тільки два дії. Однак в ході гри ваші гноми можуть розмножуватися і ви отримаєте таким чином додаткові дії.

Кожен раунд гравці по черзі, починаючи з першого гравця, виставляють по одному гному на ту чи іншу дію, яке хочуть зробити в цьому раунді. І тут має сенс думати не тільки про те, що потрібно вам, але і що було б непогано перекрити іншим гравцям, адже зайняте вами дію вже не є іншим. Виставили по одному гному - виставляємо по другому. І так далі.

Агрікола 2.0?

Якщо ви грали в іншу гру Уве Розенберга - популярність фермерську стратегію Агрікола , ви напевно побачили зовнішню схожість цих ігор. Дійсно, механіка Каверни зовні дуже сильно нагадує Агрікола. Однак, вони досить сильно відрізняються по відчуттях від гри.

Основні відмінності полягає в тому, що ви менше турбуєтеся про те, щоб прогодувати ваших гномів - спеціально готувати їжу не потрібно, на неї можна в будь-який момент обміняти інші ресурси; а також у вас є можливість при бажанні вибрати вузьку спеціалізацію - штрафні очки за всілякі недоробки присутні як і в Агрікола, але немає обмежень на розвиток. Якщо в Агрікола досягнувши певних показників в тому чи іншому напрямку, ви вже не отримували додаткових очок за подальший розвиток в цій галузі, то в каверни вузька спеціалізація, при певному збігу обставин, може цілком перекрити штрафи в інших напрямках.

У грі з'явився спеціальний ресурс - рубіни, які за певним курсом можуть обмінюватися на інші ресурси і блага.

Ще одним нововведенням є військові походи - заплативши залізну руду ви можете спорядити свого гнома в похід за різними корисними ніштяк, які можуть стати в нагоді в господарстві.

Чи є Каверна покращеною версією Агріколи?

І так і ні. З одного боку, в каверни поліпшені деякі слабкі сторони Агріколи, урізноманітнилося розвиток і з'явилася можливість більше експериментувати зі стратегіями розвитку. Адже в Агрікола всім, по суті, потрібно було одне і теж - максимально забудується і розвинутися в усіх напрямках, а в каверн у різних гравців можуть бути різні інтереси і цілі.

Як результат - гра стала різноманітніше і в чомусь епічності. При цьому, з урахуванням менших витрат на турботу про хліб насущний, гра стала трохи менш «кризової». Можливості для розвитку виросли, значимість штрафів знизилося.

Так що в якості висновку - Каверни не так поліпшена версія Агріколи, скільки гра з іншого динамікою і акцентами.

Поріг входження досить низький. Почати грати можна швидше, а ось з нюансами, яких в грі безліч, розбиратися доведеться по ходу гри.

Ну і можливість грати семеро - досить нестандартне рішення. З одного боку зазвичай гри такого формату припускають 4-5 гравців. Бо більше гравців загрожує даунтайм в надлишку. З іншого боку іноді дуже хочеться зійтися за ігровим столом бОльшей компанією. І Каверна дає таку унікальну можливість. Що, звичайно, не могло не позначитися на кінцевій ціні - безліч дерев'яних фішок тварин, тайлів, грошей і інших компонентів, радують якістю і кількістю ... і б'ють по кишені:)

Організатор

Для зручного сортування і зберігання безлічі ігрових компонентів рекомендуємо купити органайзер для настільної гри Каверна: Печерні фермери , в якому передбачені окремі відсіки для зберігання тайлів і жетонів різних типів.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Каверна: Печерні фермери - атмосферна економічна євро стратегія з відносно низьким порогом входження і високою реіграбельності. Каверна: Печерні фермери - гра , яка стала гідним продовженням фермерської серії Уве Розенберга, і стане прикрасою настільної колекції будь-якого любителя стратегій європейської школи.

Купити настільну гру Каверна: Печерні фермери (Caverna: The Cave Farmers) в Києві і з доставкою по Україні легко і зручно в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри євростратегія, міплплейсмент
Вік 12+
Кількість гравців 1-7
Тривалість гри 30-210 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, 2-6, Долгая (от 90),