пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Манчкин 3. Кліріческіе помилки

Манчкин 3. Кліріческіе помилки

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Манчкин 3. Клирические ошибки
  • Бонусні бали: 11
  • Наявність: Попереднє замовлення
350 грн.
Ціна в бонусних балах: 350

Доповнення Манчкин 3 Кліріческіе помилки (Мир Хобби)

---

Російське видання доповнення Манчкін 3 не постачається. Ви можете замовити українське видання цього доповнення - Манчкін 3 Кліричні огріхи UA.

---


Манчкин 3 Кліріческіе помилки - додаток, яке подарує любителям класичної гри нові картки і нові можливості для прокачування вашого персонажа і всіляких підстав іншим гравцям!

Девіз гри « Мочи монстрів, ХАПАЙ скарби, підставляй друзів » продовжує залишатися актуальним і після того як ви домішали в Манчкин додаток Кліріческіе помилки :)

Важливо!

Манчкин 3 Кліріческіе помилки - це розширення, для гри знадобиться базовий набір карткової настільної гри Манчкин .

Заглянемо всередину?

Коробка зберігає в собі набір додаткових карт:

  • карти Дверей - 66 шт.,
  • карти Скарбів - 46 шт.

розмір карт

56х87мм

Опис доповнення Манчкин 3 Кліріческіе помилки

У другому доповненні легендарної настільної гри Манчкин, крім нових монстрів і шмоток, гравців чекають новий клас (Бард) і нова раса (Гном). Бард може спробувати умовити іншого гравця допомогти і, при певному везінні для Барда, від цієї пропозиції відмовитися буде не можна. А Гном, хоч і бігає погано (-1 до смивке), зате в бою може піднести несподіваний сюрприз-ілюзію, кинувши з руки монстра, який дасть йому бонус рівний своїм рівнем.


І для цінителів манчкінского арту - подарунок від видатних американських художників коміксістов, які зробили по одній карті для цього доповнення. Над Шапкою Величі працював Філ Фогля, Абсолютно Звичайного Кролика створив Піт Ебрамс, Деревянщіну - Ренді Мілхолланд, Куродемона - Джон Розенберг, Палковніка - Том Рікеті.

Кому сподобається гра Манчкин Кліріческіе помилки?

Доповнення Манчкин 3 російською знадобиться власникам російського видання класичної гри. Манчкин 3 Кліріческіе помилки - додаток, яке виявиться доречним на столі в компанії азартних і необразлива людей з почуттям чорного гумору.

Де купити гру Манчкин 3 російською?

Настільну гру Манчкин 3 Кліріческіе помилки купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити доповнення munchkin 3: clerical errors російською з доставкою можна:

  • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  • на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити доповнення Манчкин 3 Кліріческіе помилки на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М." Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 10+
Кількість гравців 3-6
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Фантастические, Юмористические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),