пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Метро 2033 (3-е изд.)

Метро 2033 (3-е изд.)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Метро 2033 (3-е изд.)
  • Бонусні бали: 28
  • Наявність: Попереднє замовлення
950 грн.
Ціна в бонусних балах: 950

Настільна гра Метро 2033 - військово-ресурсна стратегія за мотивами однойменного роману Дмитра Глухівського "Метро 2033".

Заглянемо всередину?

Розкриваємо коробку з грою і дістаємо ігрове поле зі схемою московського метро, ??6 карт фракцій, 6 карт героїв і 6 фігурок героїв, 7 карт законів, 36 карт загроз, 18 карт споряджень і 18 карт завдань, 7 бойових карт для з'ясування відносин між гравцями, жетони ресурсів (свині, гриби і патрони - по 35 кожного виду), по 13 жетонів для кожної фракції, жетон першого гравця, жетон раунду і, звичайно ж, найголовніше - правила гри!

У чому суть гри?

Отже, на календарі 2033 рік, ядерна війна відгриміла з усіма витікаючими наслідками, так що по місту особливо не погуляєш ...

Коли світ буде валитися, метро виявиться останнім притулком людини перед тим, як він кане в ніщо ...

Д. Глухівський

Метро 2033 - гра, в якій вам належить спуститися під землю і зануритися в постапокаліптичну атмосферу всесвіту Дмитра Глухівського, очоливши одну з шести фракцій і повести її в бій за ресурси (свині, гриби і патрони) і нові станції .

Для перемоги в грі вам належить набрати 10 Переможних очок, захоплюючи станції (кожна нова принесе 1 ПО, однак при втраті станції ПО знімається) або, виконуючи своїм героєм завдання, за які вам будуть нараховуватися «згорають» ПО. Альтернативний варіант перемоги - захопити 4 станції Полісу.

Кожен хід складається з п'яти фаз.

1. Події

Набір подій (виробництво ресурсів, прийняття законів, поява загроз з тунелів) в кожному ходу відрізняється. Які саме події будуть відбуватися, визначаються лічильником раундів.

2. Мобілізація

У цю фазу можна збільшити силу армії і виплатити армії зарплату.

3. Дії армій

Можна активувати свою армію і виконати одну з трьох можливих дій: атакувати станцію (нейтральну або належить іншому гравцеві), атакувати героя іншого гравця або зробити 1 будь-який ресурс.

Армією можна атакувати сусідні з вашої станції.

4. Дії героїв

Можна перемістити вашого героя і зробити якусь дію (купити спорядження, отримати завдання, обміняти ресурси, піти в розвідку, атакувати станцію, атакувати чужого героя).

5. Фаза кінця ходу

Як і годиться в світі перемігшого апокаліпсису - питання ресурсів життєво важливий. У грі Метро 2033 ви постійно будете відчувати брак ресурсів. Це зажадає від вас зваженого планування своїх операцій, щоб не було нестерпно боляче за безцільно витрачені ресурси.

Гра проходить в два етапи. Коли один з гравців набирає 6 ПО, у героїв з'являється можливість тягати на одну шмотку більше, а колоду з картами загроз першого етапу замінюємо на колоду другого етапу з більш грізними погрозами:)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Метро 2033 - відмінний подарунок шанувальникам однойменного роману.

Купити настільну гру Метро 2033 (3-е изд.) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри військово-ресурсна стратегія
Вік 12+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 60-90
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),