пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Хрещений батько. Імперія Корлеоне (The Godfather. Corleone's Empire)

Хрещений батько. Імперія Корлеоне (The Godfather. Corleone's Empire)

  • Виробник: Crowd Games
  • Код товару: Крестный Отец. Империя Корлеоне (The Godfather. Corleone’s Empir
  • Бонусні бали: 77
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Ціна в бонусних балах: 2550

Настільна гра Хрещений Батько. Імперія Корлеоне - російська локалізація атмосферної стратегії в дусі легендарного фільму - The Godfather. Corleone's Empire .

Хрещений Батько. Імперія Корлеоне (The Godfather. Corleone's Empire) - гра , відтворює дух і стилістику легендарного фільму, пропонує вам очолити одну з мафіозних сімей Нью-Йорка. Збираючи данину з бізнесменів, захоплюючи райони міста, виконуючи доручення Дона Карлеоне, підкуповуючи корисних і безжально вбиваючи неугодних, добийтеся для своєї сім'ї фінансової могутності, щоб самому очолити злочинну імперію Карлеоне.

Заглянемо всередину?

У великій коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої і атмосферної гри - 34 високодеталізовані мініатюри членів злочинних сімей і нейтральних персонажів; мініатюра полюцейской машини, жетон пеорвого гравця із зображенням голови коня; 45 пластиків маркера контролю території, п'ять бляшаних валізок для зберігання сімейних общаків, ігрове поле із зображенням Нью-Йорка; 12 жетонів справ, 32 карти нелегальних товарів, 18 карт союзників, 44 карти дорученням дона, 120 банкнот різного номіналу, а також правила гри російською мовою.

У чому суть гри?

У грі Хрещений Батько гравцям належить очолити 5 мафіозних кланів: Марцулло, Матараццо, Вітале, Каккамо і Піцціно. Ваша мета - відмити до кінця гри якомога більше грошей. Грошей, які ви безпосередньо відмиваєте в процесі гри і ховаєте від очей громадськості в стильному бляшаному валізці, в кінці гри буде гідно винагороджено ваші зусилля з контролю районів міста і виконані доручення дона Карлеоне.

Незважаючи на фактичне змагання в наборі переможних очок грошей і контролі території, характерному для багатьох євростратегії, вам доведеться налаштуватися на активну взаємодію та протистояння з іншими гравцями, а також на дуже і дуже атмосферну гру.

Отже, дія відбувається в 7 історичних районах Нью-Йорка: Челсі, Мідтаун, Уолл-стріт, Куїнс, Центральний Парк, Верхній Іст-Сайд і Верхній Вест-Сайд. П'ять мафіозних сімей конкурують один з одним в жорсткій і непримиренній боротьбі за владу.

Відчуваючи слабкість дона Корлеоне, кожна з сімей намагається взяти верх, щоб не упустити момент, коли він більше не зможе виконувати свої обов'язки.

Гра триває чотири раунди, в кожному з яких по черзі розігрується п'ять фаз.

Відкриття локацій

На початку раунду відбувається додавання нової локації в один з районів міста, що збільшує можливості гравців в цьому районі і збільшує його привабливість.

Сімейна справа

У цій фазі учасникам треба буде відправляти своїх громив і членів сімей збирати данину з локацій і проводити побори з районів, а також виконувати доручення дона і заручатися підтримкою впливових осіб. Всього гравцям доступно чотири види діяльності.

Надіслати громила

Беремо свого громила (минька вашої родини з квадратної підставкою) і відправляємо на одну з незайнятих локацій в районах міста на збір данини. Відразу ж отримуємо те, що вказано в тайлі локації.

Всього гравцеві доступно два громили (три при грі вдвох)

Надіслати члена сім'ї

Член сім'ї (минька вашого клану з круглою підставкою) відправляється на збір данини схожим на громила чином, з тим важливою відмінністю, що громила розташовується на одній з локацій якогось одного району, а член сім'ї, виставляється на локаціях між районами і збирає данину відразу з двох або трьох міських районів.

Всього у гравців на початку гри по одному члену сім'ї - сильно не розгуляєшся. Втім, у другому і в четвертому раунді кожен гравець отримує підкріплення - ще по одному члену сім'ї.

Виконати доручення дона

Скинувши зазначені на карті ресурси, гравець отримує заслужену винагороду. Доручення можуть бути як загальнодоступними і розташовуватися поруч з ігровим полем, так і перебувати в руці гравця і бути відомими тільки йому.

Після того як доручення виконано, карта доручення, ховається в ваш чемоданчик з відмитим грошима. Ці карти знадобляться при фінальному підрахунку очок.

Розіграш спільника

Цією дією ви можете розіграти перед собою карту спільника з руки. Карта спільника приносить вам відчутну перевагу, починаючи від додаткових дій і закінчуючи використанням нейтральних персонажів як власних членів сім'ї або громив.

Гравці по черзі розігрують дії до тих пір поки у них залишаються фігурки персонажів після чого починається наступна фаза.

Війна за територію

У цій фазі гравці підраховують кількість очок впливу, завойованих їх персонажами в боротьбі за кожен з кварталів Нью-Йорка. Гравець, який набрав більше очок вплив в якомусь районі - контролює його. Контроль району дає можливість збирати данину при діях інших гравців на цій території.

Підкуп

У четвертій фазі гравці за допомогою таємного аукціону можуть купити собі із загального резерву спільника на наступний раунд. Механіка аукціону наступна: - гравці роблять таємні ставки, потім ставки розкриваються, гравець з найбільшою ставкою першим вибирає собі спільника, потім вибирає гравець з другої ставкою і т.д. Гравець з найменшою ставкою залишається без спільника. Але з готівкою.

Підношення Дону

Скидаємо карти до ліміту руки.

Кінець гри

Після четвертого раунду відбувається фінальний підрахунок. Основа вашого переможного капіталу - відмиті гроші з валізки сім'ї. Також ви отримуєте по 5 баксів за кожен район, в якому кількість маркерів контролю його кольору більше, ніж у будь-якого іншого гравця. І по 5 баксів - за перевагу в виконаних дорученнях дона (окремо по кожній з чотирьох категорії)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Хрещений Батько. Імперія Карлеоне - стратегія на контроль території і менеджмент руки з активною взаємодією гравців. Хрещений Батько. Імперія Карлеоне - гра , в якій всі компоненти зроблені на високому рівні і прекрасно передають атмосферу і стилістику легендарного фільму. Вам належить продумувати ланцюжка дій, не забуваючи при цьому безжально розправлятися з суперниками, скидаючи Міньки в Гудзон. Сміливо рекомендуємо шанувальникам атмосферних ігор, і впевнені, що гра не залишить байдужими любителів культового фільму Хрещений Батько.


Купити настільну гру Хрещений Батько. Імперія Корлеоне (The Godfather. Corleone's Empire) в Києві і з доставкою по Україні легко і зручно:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри атмосферна стратегія на контроль території
Вік 14+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 60-90 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Гра Хрещений батько: Імперія Корлеоне - Відео

 

 

Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),