пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
монополія Всесвітня

монополія Всесвітня

  • Виробник: Hasbro
  • Код товару: Монополия Всемирная
  • Бонусні бали: 29
  • Наявність: Немає в наявності
964 грн.
Ціна в бонусних балах: 964

Гра Монополія. Тут і Зараз: Всесвітня видання (MONOPOLY Here & Now: The World Edition) - подарункове видання популярної гри з ірігінальним оформленням.

Заглянемо всередину?

У великій фірмовій коробці від Hasbro знаходяться 1 ігрове поле, 4 фішки, 4 пластикових паспорта, 42 пластикових штампа для паспортів: 22 штампа місць знаходження і 20 штампів першого класу, 14 карток Шанс, 14 карток Тут і Зараз, 1 пачка ігрових грошей, 1 лоток банкіра, 2 кубика і інструкція.
• Версія «Тут і зараз» класичної гри Монополія - ??веселощі на світовому рівні
• На ігровому полі ви знайдете безліч відомих місць - Оперний театр у Сіднеї, Ейфелеву башняу в Парижі, Андріївський узвіз в Києві та інші.

У чому суть гри?

Монополія - класика настільних ігор. Вам належить осягати закони ринку нерухомості і розпоряджатися мільйонними активами. З'явившись в 1934 році в розпал Великої Депресії, гра швидко стала і досі залишається найбільш продаваною настільною грою в світі.

Кидаючи кубик, ви пересуваєтеся по квадратах ігрового поля, які бувають двох типів - ділянки під забудову і випадкові події.

Якщо ви потрапили на незайнятий ділянку - можете його викупити. Тепер інші гравці, зупиняючись на ньому, виплачують вам невелику орендну плату. Викупили всі ділянки в одному сегменті - можете їх розвивати і забудовувати, а інші гравці, заходячи до вас «в гості» - платять за постій вже значно більше. Куплені об'єкти, можна перепродувати, обмінювати або закладати, щоб розплатитися з боргами або позбутися від непрофільних активів.

Картки випадкових подій можуть принести як радісну звістку про незаплановану прибутку, так і повідомити про втрати у вигляді податків або штрафів. Мета гри - довести до банкрутства інших гравців.

У чому особливість Всесвітньої версії?

У Світовому виданні гри ділянки під забудову представлені містами з усього світу. Компанія Hasbro провела голосування за ті міста, які повинні бути зображені на ігровому полі. Серед переможців: Афіни, Нью-Йорк, Париж, Монреаль, Токіо та інші відомі міста. Є на ігровому полі і Київ.

У даній версії гри гравці подорожують по містах світу і купують штампи в свій паспорт. Перемагає гравець, який першим заповнить СВОЦ паспорт пластиковими штампами.

Всесвітнє видання відрізняється високою якістю і оригінальним виконанням ігрових компонентів.

Цікаво!

У 2008 р Hasbro і кіностудія Universal Pictures підписали угоду про створення художнього фільму за мотивами гри. Режисером картини обраний Рідлі Скотт. Universal пізніше відмовилася від проекту, проте Рідлі Скотт і Hаsbro все ж мають намір зняти картину.

Купити настільну гру Монополія. Всесвітня версія в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сіемейна економічна стратегія
Вік 8+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Долгая (от 90),