пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Монстри, до шафи!

Монстри, до шафи!

  • Виробник: Granna
  • Код товару: Монстри, до шафи!
  • Бонусні бали: 16
  • Наявність: В наявності
549 грн.
Ціна в бонусних балах: 549

Настільна гра Монстри, до шафи! - весела гра для дітей на розвиток пам'яті. Монстри, до шафи! - гра , в якій вам належить витягнути з-під ліжка всіх сховалися там монстрів і за допомогою надійного зброї - улюблених іграшок - відправити їх в шафу.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 20 карток з монстрами, десять жетонів з іграшками, два анти-Джокера, три частини монстра Зебогон, шафа, куди нам треба буде упакувати всіх монстрів, які заважають заснути і правила гри.

У чому суть гри?

Настільна гра Монстри, до шафи! - гра на розвиток пам'яті, в якій гравці будуть проганяти монстрів засіли біля ліжка за допомогою карток із зображенням іграшок.

Перемішуємо і викладаємо стопкою в центрі столу картки з монстрами сорочкою вгору. Жетони із зображенням іграшок і два жетона анти-Джоркеров викладаємо так само сорочкою вгору по колу. З'єднуємо три частини Зебогона - спеціального монстра, який буде викликати з-під ліжка інших монстрів.

Кожного монстра можна прогнати однієї іграшкою, зображення якої є на картці монстра.

Починаємо гру!

Відкриваємо картку з монстром і викладаємо її біля нашої ліжка. Тепер спробуємо його прогнати - вибираємо один з жетонів і перевертаємо. Якщо вам пощастило і зображення іграшки на жетоні збігається із зображенням іграшки на картці монстра - Ура! монстр біжить в шафу, а жетон з іграшкою знову перевертаємо сорочкою вгору, не змінюючи його розташування.

Якщо ж зображення іграшки на жетоні і картці не збігаються, жетон повертаємо на місце сорочкою вгору, а монстр залишається сидіти у вашому ліжку. При цьому, зважаючи на невдалу спробу, перегортаємо одну з частин Зебогона. Коли всі три частини Зебогона перевернуті (три невдалі спроби), з-під ліжка з'являється другий монстр.

На початку гри ймовірність відкрити потрібний жетон, звичайно, невелика. Але будь-яка невдала спроба збільшує ваші шанси на перемогу. Особливо, якщо ви спробуєте запам'ятати, де лежить та чи інша іграшка, яку ви відкривали раніше.

А, щоб гравцям було ще «веселіше», серед жетонів з іграшками вам можуть попастися два «анти-Джокера»:

1. жетон з зображенням носка нікого з монстрів не відлякує, а тільки додає трохи безладу в нашу кімнату - його слід перевернути назад сорочкою вгору і поміняти з будь-яким іншим жетоном місцями;

2. жетон з зображенням монстра під ковдрою негайно викликає з-під ліжка нового монстра.

Якщо всіх монстрів вдалося загнати в шафу - гравці перемогли. Якщо ж навколо ліжка стовпилося відразу чотири монстра - перемога монстрів, на жаль. Швидше розкладайте нову партію - і нехай монстри тікають виблискуючи п'ятами!

Кому сподобається гра?

Настільна гра Монстри, до шафи! - цікава варіація на тему мемо-ігор, для безстрашних мисливців на монстрів дошкільного та молодшого шкільного віку. Для самих маленьких передбачено спрощений режим ізнанія монстрів, а для тих, хто вже добре освоївся в цій справі, є змагальний варіант, при якому перемагає гравець, прогнати найбільше монстрів.

Правила настільної гри Монстри, до шафи! (Укр.)

Правила настільної гри Монстри, до шафи! (Рос.)

Купити настільну гру Монстри, до шафи! в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри розвиваюча гра для дітей, мемо
Вік 3-8
Кількість гравців 1-6
Тривалість гри 15+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Украинский, 5-7, дошкольникам, 2-6, Быстрая (до 30),