пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Пінголо (Pengoloo, Земля Пінгвінів)

Пінголо (Pengoloo, Земля Пінгвінів)

  • Виробник: Feelindigo
  • Код товару: Пінголо (Pengoloo, Земля Пингвинов)
  • Бонусні бали: 15
  • Наявність: Немає в наявності
489 грн.
Ціна в бонусних балах: 489

Настільна гра Пінголо (Pengoloo, Земля Пінгвінів) - захоплююча гра для дітей на розвиток пам'яті. Пінголо - гра , в якій гравці змагатимуться в затриманні пінгвінів, а для цього їм треба буде постаратися запам'ятати розташування яєць різного кольору під фігурками пінгвінів.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для гри з дітьми - дванадцять дерев'яних пінгвінів і дванадцять різнокольорових яєць, чотири айсберга, на яких гравці будуть збирати своїх пінгвінів, два кубика з гранями різних кольорів і правила гри на українській мові.

У чому суть гри?

Від 2 до 4 гравців беруть собі по одному айсбергу - сюди кожен гравець буде збирати спійманих пінгвінів. Всіх пінгвінів розставляємо по центру стола, накриваючи кожним пінгвіном одне яйце.

Гравець в свій хід кидає два кубика. Завдання гравця знайти яйця такого ж кольору, що і на гранях кубиків. Для цього гравець піднімає фігурки двох пінгвінів. Якщо під ним немає жодного яйця потрібного кольору, ставимо пінгвінів на місце (звичайно ж, намагаючись запам'ятає які яйця під ними залишаються лежати). Якщо під одним з пінгвінів є яйце потрібного гравцеві кольору - гравець забирає пінгвіна разом з яйцем до себе на айсберг. Якщо колір збігся відразу у двох яєць - забираємо собі двох пінгвінів і отримуємо право на додатковий хід!

Перемагає гравець зібрав на своєму айсбергу шість пінгвінів.

Правила гри (укр.)

Правила гри (рус.)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Пінголо (Pengoloo, Земля Пінгвінів) - захоплююча гра для дітей дошкільного віку. Великі і красиві фігурки пінгвінів виконані без гострих кутів і можуть використовуватися дітьми вже в 3-4 рочки. Легкі і зрозумілі правила гри допоможуть вам в ігровій формі виконати з дитиною прості вправи на розвиток пам'яті, а для діток постарше передбачений більш складний варіант із захопленням пінгвінів на айсберги інших гравців.


Купити настільну гру Пінголо (Pengoloo, Земля Пінгвінів) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри для дітей, на розвиток пам'яті
Вік 4+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 10+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Развивающие и обучающие, Украинский, Языконезависимые, 2-4, малышам, 5-7, дошкольникам, Семейные игры, 2-6, Быстрая (до 30),